Mūrnieks par atkāpšanos no amata - nerunīgs, plāno atpūsties

2014. gada 11. novembris plkst. 16:30
Autors: BNS
Dalies ar šo rakstu

Starptautiskās lidostas Rīga valdei un tās akcionāram Satiksmes ministrijai (SM) bija atšķirīgs redzējums par lidostas turpmāko attīstību, sacīja lidostas līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Aldis Mūrnieks, komentējot lēmumu atstāt amatu.

«Ļoti sīki es neiedziļināšos, bet piekritīšu kādam jau paustam viedoklim, ka tas ir saistīts ar atšķirīgiem redzējumiem par lidostas attīstību un par tās tālāku virzību,» teica Mūrnieks.

Viņš arī nekomentēja, vai četru lidostas valdes locekļu atkāpšanās ir saistīta ar kādiem konkrētiem lidostas projektiem, vien norādīja, ka bijušas vairākas pamatnostādnes, par kurām SM un lidostas valdei viedokļi atšķīrušies.

Tāpat Mūrnieks atzina, ka viņam nav informācijas, kas turpmāk varētu ieņemt atbrīvojušās valdes locekļu amata vietas.

Viņš norādīja, ka pēc darba atstāšanas kādu laiku plāno atpūsties. «Bija iesākti darbi un padarīti. Tā kā es domāju, ka es varu [no lidostas valdes] šķirties ar labi padarītu darba sajūtu,» teica Mūrnieks.

Otrdien SM pieņēmusi četru lidostas valdes locekļu atlūgumus, tostarp Mūrnieka. Mūrnieks lidostas valdes priekšsēdētājs bija kopš 2012.gada decembra, bet valdē strādā kopš 2010.gada decembra, liecina Lursoft  dati.

Atlūgumu lidostas akcionāram iesniegusi arī Olita Augustovska, Andis Damlics un Raimonds Rožkalns. Tādējādi lidostas valdē amatu saglabājusi vien valdes locekle Ilona Līce.

Starptautiskā lidosta Rīga ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām