Finanses

PrivatBank valdē ievēlēts bijušais Deutsche Bank un Commerzbank finanšu speciālists

Žanete Hāka, 27.09.2016

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Par AS PrivatBank valdes locekli ievēlēts bijušais Vācijas banku Deutsche Bank un Commerzbank vadošais finanšu speciālists Roberts Kristians Šepfs (Robert Christian Schoepf), informē bankas pārstāvji.

Viņš turpmāk atbildēs par AS Privatbank biznesa stratēģijas un filiāļu tīkla attīstību.

R. Šepfs ir guvis plašu starptautisku finanšu pieredzi strādājot vadošajās Vācijas bankās – Deutsche Bank un Commerzbank. Profesionālo karjeru R. Šepfs iesāka Minhenē kā Deutsche Bank auditors. Vēlāk pārcēlās strādāt uz Deutsche Bank centrālo biroju Frankfurtē, kur vairākus gadus vadīja Deutsche Bank filiāļu tīkla un meitas uzņēmumu audita grupas, gan vietējā, gan starptautiskā līmenī.

No 1998. līdz 1999. gadam R. Šepfs vadīja Deutsche Bank Audita un konsultāciju departamentu Maskavā. Savukārt no 2000. līdz 2008. gadam kā viceprezidents un darbības koordinators bija atbildīgs par Deutsche Bank biznesu un attīstību Centrālāzijas valstīs.

Kopš 2009. gada R. Šepfs turpināja karjeru Commerzbank, kur bija atbildīgs par sadarbību ar Krievijas, NVS valstu, Mongolijas un Baltijas valstu finanšu institūcijām. Kopš 2013. gada R. Šepfs bija Commerzbank augstākā līmeņa pārstāvis Baltijas valstīs.

AS PrivatBank valdes loceklis R. Šepfs: «Par AS PrivatBank valdes locekli esmu kļuvis ļoti interesantā laikā, kad Latvijas banku sistēma piedzīvo nozīmīgas pārmaiņas. Notiek sektora konsolidācija un bankām ir jāpārorientē darbība, ņemot vērā daudz stingrākas nozari regulējošās prasības nekā tas bija līdz šim. Domāju, ka mana līdzšinējā starptautiskā finanšu pieredze palīdzēs bankai strādāt vēl efektīvāk, par piemēru ņemot labāko Eiropas banku pieredzi un praksi. No savas pieredzes varu teikt, ka bankai ir ļoti labas izaugsmes perspektīvas gan vietējā tirgū, gan arī finanšu pakalpojumu eksporta jomā.»

R. Šepfs ir ieguvis augstāko izglītību banku darbības jomā, absolvējot Finanšu un banku vadības institūtu Minhenē 1986. gadā.

Komentāri

Pievienot komentāru