Rīgā notiks diskusija par startup ekosistēmas attīstību Baltijā

2017. gada 24. janvāris plkst. 14:13
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

9. februārī Rīgā, Melngalvju namā Latvijas Startup asociācija organizē Riga Venture Summit 2017. Šogad uzmanība tiks pievērsta Baltijas lielāko pilsētu starptautiskās konkurētspējas jautājumiem globālajā cīņā par jaunuzņēmumu investīcijām un talantiem. Diskusiju atklās Latvijas Republikas Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens. Pasākums notiek vienlaikus ar gadskārtējo tehnoloģiju konferenci TechChill.

Riga Venture Summit 2017 galvenais uzdevums ir pacelt jaunā līmenī diskusiju par konkurētspējīgas startup uzņēmumu ekosistēmas veidošanu Baltijas reģionā. Joprojām ir daudz izaicinājumu – potenciāli globāli veiksmīgu startup uzņēmumu skaits ir neliels, starptautiskie riska kapitāla fondi Baltijas reģionam nepievērš pietiekamu uzmanību un arī talantu resursi ir ierobežoti. Sapulcējot vienuviet zinošākos Baltijas jaunuzņēmumu nozares pārstāvjus, iespējams identificēt šo problēmu risinājumus un izvirzīt prioritātes, pie kurām kopīgi strādāt.

Pasākumu apmeklēs gan startup investori un uzņēmēji, gan politikas veidotāji no visām trim Baltijas valstīm.

Riga Venture Summit 2017 organizē Latvijas Startup uzņēmumu asociācija Startin.LV partnerībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, Latvijas Riska kapitāla asociāciju, Latvijas Biznesa eņģeļu tīklu, start-up uzņēmumu konferenci TechChill, kā arī oficiālajām startup intereses pārstāvošajām organizācijām no Lietuvas (Enterprise Lithuania) un Igaunijas (Startup Estonia). Pasākuma galvenais atbalstītājs ir Rīgas Dome.

Šīs būs otrais pasākums ciklā Riga Venture Summit. Pirmais notika 2015. gadā.
 

Dalies ar šo rakstu