RPK vadītāja Driksna atstāj amatu

2011. gada 19. decembris plkst. 13:35
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

Latvijā lielākā piena pārstrādes uzņēmuma a/s Rīgas Piena kombināts (RPK) valdes priekšsēdētāja Ināra Driksna atstājusi amatu.

RPK pārstāve Irēna Bērziņa DB atzina, ka I. Driksna kopš pirmdienas uzņēmumā vairs nestrādā. Darba attiecību pārtraukšanas iemesli plašāk netiek komentēti. I. Driksnas vietā uzņēmumu vadīs līdzšinējais loģistikas daļas vadītājs Raimonds Misa.

Uzņēmuma paziņojums liecina, ka R. Misas ieguldījums būs īpaši nozīmīgs As Rīgas piena kombināts un a/s Valmieras piens uzņēmuma apvienošanās procesā, kas notiks pēc visu nepieciešamo atļauju saņemšanas. Apvienošanās mērķis ir izveidot konkurētspējīgāku piena nozares uzņēmumu, kura mērķis ir ne tikai attīstīt piedāvājumu Latvijā, bet arī stiprināt Latvijas piena produkcijas eksportu.

RPK padomes priekšsēdētājs Ivars Strautiņš atzīmē, ka tā kā turpmākā uzņēmuma darbība un attīstība saistīsies ar būtiskām izmaiņām tieši loģistikas jautājumos, tad Raimonda Misas zināšanas un darba pieredze lieti noderēs turpmākajā uzņēmuma darbības plānošanā un vadīšanā.

I. Driksna no 2001. gada bija RPK finanšu direktore, bet 2009. gada pavasarī, kad amatu atstāja Henrijs Fogels, kļuva par valdes priekšēdētāja pienākumu izpildītāju un gada nogalē tika iecelta par valdes priekšsēdētāju. Šā gada oktobrī pēc nesaskaņām ar īpašniekiem RPK valdes locekļa amatu atstāja Jānis Ceičs. Viņš nekomentēja aiziešanas iemeslus, vien sacīja, ka jauno īpašnieku skatījums uz Latvijas tirgu ir ļoti atšķirīgs, pat radikāls. Jāatgādina, ka RPK šā gada sākumā piesaistīja finanšu investoru no Krievijas Andreju Beshmeļņicki, kas uzņēmumā ieguldījis miljoniem Ls.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām