Nekustamais īpašums

Tikai laikrakstā Dienas Bizness: Miljonu darījumi ne tikai Pierīgā

Lato Lapsa, pietiek.com, speciāli DB, 25.02.2016

SIA Papīrfabrika Līgatne tiesas ceļā par 1,44 miljoniem eiro šķīrusies no 114 621 kvadrātmetra zemes ar 31 ēku un inženierbūvi

Foto: Vitālijs Stīpnieks, Dienas Bizness

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Ievērojami darījumi nekustamo īpašumu tirgū pērn notikuši ne vien Rīgā un Jūrmalā, bet arī citviet Latvijā, liecina DB apkopotie dati par 20 lielākajiem zemesgrāmatās reģistrētajiem darījumiem ar īpašumiem.

Lai gan vairāki vērtīgākie darījumi notikuši Pierīgā, miljonus vērti īpašumi pirkti un pārdoti arī Līgatnē, Jēkabpilī, Ogrē, Liepājā, Cēsīs un citviet Latvijā.

3,99 milj. eiro - AS A.C.B. pagājušā gada oktobrī divos darījumos, katrā pārdodot pusi no īpašuma, realizējusi 3796,9 kvadrātmetrus zemes ar daudzdzīvokļu māju Mārupē, Sēļu ielā 22.

2,24 milj. eiro - SIA Amfort pagājušā gada novembrī divos darījumos, katrā nopērkot pusi īpašuma, iegādājās 1,103 hektārus zemes Mārupē, Zemzaru ielā 3. Īpašumu pārdeva divas juridiskas personas - SIA Gros Auto grupa, kas ieguva 1,1 miljonu eiro, un R.A.S.A. un Ko, kas ieguva 1,04 miljonus eiro.

Plašāk par darījumiem ar nekustamo īpašumu lasiet rakstā Miljonu darījumi ne tikai Pierīgā 25. februāra laikrakstā Dienas Bizness.