220.lv mātesuzņēmums apvienojas ar Polijas e-komercijas līderi

2018. gada 14. novembris plkst. 13:27
Dalies ar šo rakstu

Lai stiprinātu e-komercijas uzņēmumu tirgus pozīcijas par apvienošanos paziņojuši interneta veikala «220.lv» īpašniece «Pigu grupa» un Polijas tiešsaistes tirgotājs «Morele.net» informē «Pigu.lt» pārstāve Raimonda Strazdauskaite.

Jaunā partnerība ir balstīta uz sadarbību, kā arī «Pigu» un «Morele» grupas uzņēmumi stiprinās savas pozīcijas, daloties ar zināšanām un labās prakses piemēriem mārketingā, loģistikā, biznesa operācijās un uzņēmējdarbības automatizācijā.

Abu uzņēmumu vadība prognozē, ka nākamo piecu gadu laikā «Pigu» un «Morele» jaunizveidotās grupas kopējais gada apgrozījums sasniegs miljardu eiro. Lai finansētu uzņēmumu izaugsmi, IT sistēmu integrāciju un attīstību, kā arī citus sadarbības projektus, investēs 13 miljonus eiro.

«Pigu» Lietuvā ir internetveikals «Pigu.lt», tās meitasuzņēmums Latvijā «Pigu Latvia» pārvalda internetveikalu «220.lv», bet meitasauzņēmums Igaunijā «DLB Trading» pārvalda internetveikalu «Kaup24.ee».

2016.-2017.finanšu gadā «Pigu» grupas konsolidētais apgrozījums bija 72,1 miljons eiro, bet konsolidētā tīrā peļņa - 551 000 eiro.

«Morele.net» ir Polijas e-komercijas tirgus līderis IT un sadzīves elektronikas izplatīšanā. Uzņēmums dibināts 2000.gadā. Patlaban kompānija piedāvā vairāk nekā vienu miljonu preču un tas ir lielākais elektronikas preču tiešsaistes veikals.

LASI VĒL:

220.lv: «Mērķis būt tādam kā Google»
Interneta veikals 220.lv datu regulai gatavojies pusotru gadu

Dalies ar šo rakstu