Mazumtirdzniecība

Barbora.lv un Rimi Latvia meklē piegādes kapacitātes risinājumus

LETA, 16.03.2020

Foto: Žanete Hāka

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Būtiski pieaugot pieprasījumam pēc pārtikas piegādei uz mājām, pārtikas tirgotāji "Rimi Latvia" un "Barbora.lv" meklē risinājumus, lai palielinātu šī pakalpojuma kapacitāti, pastāstīja abu tirgotāju pārstāvji.

Interneta pārtikas tirgotāja "Barbora.lv" mārketinga un pārdošanas vadītāja Jekaterina Pukinska norādīja, ka pašlaik uzņēmums strādā, lai palielinātu apkalpošanas jaudu, meklējot jaunus darbiniekus - preču komplektētājus un kurjerus. "Tādēļ aicinām pievienoties mūsu komandai arī tos cilvēkus, kuri šajā ārkārtas situācijā ir palikuši bez naudas iegūšanas avotiem, vai atrodas bezalgas atvaļinājumā," viņa aicināja.

Pukinska uzsvēra, ka "Barbora.lv" cilvēki strādā virsstundas, kā arī tirgotājs dod iespēju klientiem veikt vairāk pasūtījumu, ja redz, ka var to izpildīt.

Pieprasījums pēc mājas piegādes pakalpojuma ir lielāks nekā ierasti, tāpēc arī pasūtījumu rezervācijas laiki ir ierobežoti. Lai nodrošinātu piegādes procesu un drošību, nav iespējams veikt pasūtījumu vairāk nekā četras dienas uz priekšu.

Vienlaikus interneta tirgotāja pārstāve aicina iedzīvotājus būt saprotošiem pret preču komplektētājiem un kurjeriem šajā periodā.

"Rimi Latvia" e-komercijas formāta direktors Didzis Kirstuks uzsvēra, ka pēdējās dienās, tāpat kā visos "Rimi" veikalos, arī e-veikalā novēro lielāku pircēju aktivitāti un paaugstinātu pieprasījumu pēc produktiem ar ilgu uzglabāšanas termiņu, un pirmās nepieciešamības precēm.

Viņš atzīmēja, ka e-veikala pircējiem jāņem vērā, ka patlaban ir palielināts pircēju pieprasījums, tāpēc aicina pasūtījumus "Rimi" e-veikalā plānot vairākas dienas iepriekš. Tāpat Kirstuks norādīja, ka tirgotājs patlaban strādā pie e-veikala kapacitātes palielināšanas.

"Šajā laika posmā tiek ievēroti papildu piesardzības pasākumi visos "Rimi" veikalos, arī "Rimi" e-veikala darbībā. Visas e-veikala piegādes veiktas līdz ēkas vai dzīvokļa ieejas durvīm. Piegādājot pasūtījumu, kurjeri ievēros divu metru distanci ar piegādes saņēmēju, tāpat ir iespēja izvēlēties saņemt preci bez kontakta ar piegādes veicēju," viņš skaidroja.

Viņš piebilda, ka "Rimi" e-veikala kurjeri izmanto cimdus un dezinfekcijas līdzekļus, kā arī tiek veikta biežāka piegādes automašīnas apkope un dezinfekcija.

Kā ziņots, Krīzes vadības padomes un valdības kopsēdē sestdien pieņemts lēmums valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas periodā, kas šobrīd noteikts līdz 14.aprīlim, neatkarīgi no apmeklētāju skaita aizliegt visus sabiedrībai publiski pieejamus svētku, piemiņas, izklaides, kultūras, sporta, atpūtas pasākumus, kas tostarp notiek naktsklubos un diskotēkās, kā arī aizliegtas sapulces, gājieni, piketi un reliģiskās darbības veikšanas pulcējoties.

Tāpat valdība lēmusi ierobežot neorganizētu pulcēšanos kultūras, izklaides, atpūtas, sporta un reliģisko norišu vietās līdz vairāk nekā 50 cilvēkiem vienlaikus.

Papildus piektdien Rīgas pašvaldības pagaidu administrācija pieņēma lēmumu, ka ārkārtas situācijas laikā Rīgā aizliegti visi publiskie pasākumi ārpus telpām neatkarīgi no dalībnieku skaita.

Komentāri

Pievienot komentāru