Darba vide

FOTO: DB viesojas IT uzņēmuma Visma birojā

Linda Zalāne, 28.02.2018

Foto: Ritvars Skuja, Dienas Bizness

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

#Jaunajās biroju telpās atspoguļojas Norvēģijā bāzētā mātes kompānijas ideoloģija, kuru godā tur visi Visma uzņēmumi pasaulē.

IT uzņēmuma Visma biroja dizainā valda tīras un skaidras līnijas, ziemeļvalstīm raksturīgie pieklusinātie toņi, trešdien raksta laikraksts Dienas Bizness.

Viens no lielākajiem ziemeļvalstu IT uzņēmumiem Visma ir nozīmīgs nomnieks jaunajā A klases biroja centrā Place Eleven Sporta ielā Rīgā. Uzņēmums kopumā aizņem divus ar pusi stāvus 3293 m2 platībā. Tajā ir iespēja izvietot 305 darba vietas. Patlaban uzņēmumā strādā 257 cilvēki.

«Iepriekš Visma Labs, Visma Enterprise un Visma Consulting atradās atsevišķās vietās un dzīvošana dažādās mājās bija apgrūtinoša, turklāt uzņēmumi auga un bija skaidrs, ka esošajās telpās kļūst par šauru. Arī no uzņēmuma identitātes un kultūras skata punkta raugoties, mums bija svarīgi, lai mēs esam kopā un tiekam uztverti kā viens veselums, lai gan esam vairākas juridiskas personas. Brīdī, kad izlēmām par labu šim biroja centram, te vēl nebija izraksta būvniecības bedre, mēs pieņēmām izaicinājumu pievienoties attīstītāja vīzijai par to, kā šeit varētu izskatīties,» stāsta Visma Enterprise vadītāja Antra Zālīte.

Uzņēmuma jaunajās biroju telpās atspoguļojas Norvēģijā bāzētā mātes kompānijas ideoloģija, kuru godā tur visi Visma uzņēmumi pasaulē. Tie visai cieši pieturas pie rokasgrāmatas, kurā atrodami ieteikumi gan par to, kādā krāsā jākrāso biroja sienas, gan to, kādā tonī būtu vēlams izvēlēties grīdas segumu. «Plānojot inženierkomunikācijas, kopējais tehnoloģiskais aprīkojums noteica to, kāds būs biroja iekārtojums. Daudzās sapulču telpās ir nodrošinātas ar video komunikācijas ierīcēm, jo liela daļa sapulču notiek virtuāli. Esam radījuši apstākļus, lai tas notiktu maksimāli ērti un mūsdienīgi,» turpina A. Zālīte.

Visu rakstu Askētiski un ērti lasiet trešdienas, 28.februāra laikrakstā Dienas Bizness!

LASI VĒL:

FOTO: DB viesojas Draugiem Group biroja ēkā Pārdaugavā

DB viesojas: Accenture birojā VEF ēkā Brīvības ielā

FOTO: DB viesojas Ad Verbum birojā

FOTO: Ieskats Infogr.am «mammas» Prezi birojā

FOTO: DB viesojas advokātu biroja Cobalt jaunajā mājvietā

FOTO: DB viesojas Evolution Gaming birojā

Komentāri

Pievienot komentāru