FOTO: Ekspluatācijā nodota biroju ēka Teodors Jaunajā Teikā

2018. gada 16. maijs plkst. 13:04
Dalies ar šo rakstu

Ekspluatācijā nodota 16 stāvu biroju ēka Teodors biznesa centrā Jaunā Teika, informē projekta attīstītāja Hanner Grupa pārstāve Līga Ansone.

16 300 kvadrātmetru plašajā namā izveidotas A klases biroju telpas. Jaunās Teikas biznesa centra koplietošanas telpu interjeru ir izstrādājusi arhitekte Zane Tetere. Savukārt ēku arhitektūra ir veidota sadarbībā ar arhitektu Uldi Bērziņu. Pašlaik vairāk nekā 60% ēkas jau iznomāti, tostarp tādām kompānijām kā DNB ASA un Accenture.

«Jaunajā Teikā mājokļi un biroji tiek veidoti, lai veicinātu radošumu, pieredzes apmaiņu un aktīvu dažādu cilvēku un uzņēmumu interakciju. VEF apkārtne jau vēsturiski ir mājvieta tehnoloģijām un inovācijām. Šajā rajonā kopumā informācijas un komunikāciju tehnoloģiju uzņēmumos strādā vairāk nekā 3500 darbinieki. Līdz ar Teodors nodošanu ekspluatācijā, viņiem pievienosies vēl vismaz 1500 radošas un inovatīvas personības,» teic Hanner Grupas valdes loceklis Mindaugas Valcukas.

Jaunās Teikas biznesa centri pašlaik aizņem jau 35 100 kvadrātmetru platību – biroju ēkā Valters jau strādā vairāk nekā 15 uzņēmumi, ēkā Ausma līdzās citiem birojiem jau gadu darbojas kopstrādes telpa Teikums, tagad ekspluatācijā nodots Teodors, bet būvniecības stadijā pašlaik ir vēl biroju ēka Henrihs.

Teikas rajons nosaukts par godu leģendārā arhitekta Teodora Hermanovska kino projektam Teika. Godinot viņa ievērojamo darbu un personību, Jaunās Teikas Biznesa centram dots vārds Teodors. Iemūžinot Teodora Hermanovska mantojumu, Norvels Hermanovskis, arhitekta mazdēls, ēkā Teodors uzgleznojis arī sava vectēva portretu. Norvels Hermanovskis ir pasaulē atzīts interjera dizaineris, fresku gleznotājs un dekorāciju amatnieks, kura izstrādātie projekti plaši pazīstami no Ņujorkas līdz Honkongai un Tuvajiem Austrumiem.

Db.lv jau vēstīja, ka biroju kompleksa izveidē tiek investēti vismaz 50 milj. eiro.

LASI VĒL:

Teodors un Henrihs tiek pie 50 miljoniem eiro
Accenture paplašinās un pārceļas uz Jauno Teiku

Dalies ar šo rakstu