Būvniecība un īpašums

Jūlijs Krūmiņš restaurē koka ēku un dāvina vides objektus

Monta Glumane, 01.06.2018

Foto:publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Jūrmalā, Turaidas un Lienes ielu krustojumā, «Turaidas kvartālā» piektdien, 1. jūnijā notiks divu vides objektu – pulksteņa ar mainīgām gaismām un liela, stilizēta, zvīļojoša dzintara gabala maketa atklāšanas pasākums, kura idejas autors ir uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš.

«Tā ir mana dāvana jūrmalniekiem un pilsētas viesiem jaunajā atpūtas sezonā, un es priecājos, ka pilsēta netālu no Dzintaru koncertzāles ir ieguvusi skaistu, sakoptu vietu,» saka uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš. Vides objekti ir izvietoti uz viņam piederošā zemes gabala un turpmāk būs pieejami ikvienam pilsētas iedzīvotājam un ciemiņam.

Uz zemes gabala atrodas arī tikko restaurēta Jūrmalai tipiska koka ēka. Darbi ir pabeigti, un ēka gatava nodošanai ekspluatācijā.

Kā biznesa portālam db.lv pastāsta J.Krūmiņa pārstāve Klinta Mežapuķe, tad ēka ļoti sliktā stāvoklī ir nopirkta izsolē un iepriekš tā bijusi dzīvojamā māja. Turpmāk atjaunotā ēka tiks izmantota J.Krūmiņa biznesa vajadzībām. «Laikam nebūtu korekti skaitīt kopā investīcijas ēkā, kas nebūs publiski izmantojama, taču, protams, iekļausies kopējā ainavā, un investīcijas zemes gabala iegādē, labiekārtošanā un objektu izveidē,» paskaidro K.Mežapuķe.

Uzņēmēja plāni nebeigsies tikai ar šiem objektiem – ar speciālas iekārtas palīdzību ikviens pilsētas iedzīvotājs un viesis līdz 1. augustam varēs novērtēt jaunos vides objektus. Ja balsojums būs pozitīvs, mākslīgā dzintara gabals tiks nomainīts ar lielu, trīs tonnu smagu oniksa akmeni, kas iegūts Irānā un no kura vides objektu izgatavos tēlnieks Pauls Jaunzems.

«Būt vai nebūt šiem objektiem Jūrmalā, demokrātiski izšķirs cilvēki paši. Ja viņiem patiks, oniksu atgādāšu uz Latviju, tas iegūs jaunu veidolu, un to varēs aplūkot ikviens,» rezumē J.Krūmiņš.

Komentāri

Pievienot komentāru