Latvijā atvērta jauna interneta aptieka 

Latvijā darbību uzsākusi jauna tiešsaistes veselības un skaistumkopšanas aptieka AZETA.LV.

Lelde Petrāne, 12.11.2019

Justė Levčenkaitė, AZETA vadītāja

Foto: no uzņēmuma arhīva

«Izstrādājot jaunu interneta aptiekas konceptu Latvijas tirgum, mums bija īpaši svarīgi domāt par klientu pieredzi – AZETA ir veidota, lai sniegtu iespēju ātri un vienkārši iegūt sev nepieciešamo, tādējādi ietaupot laiku, kuru veltīt citām sev svarīgām aktivitātēm,» stāsta Justė Levčenkaitė, AZETA vadītāja.

«Jaunā interneta aptieka darbosies ciešā partnerībā ar mums, Euroaptieka komandu. Mēs turpināsim apkalpot klientus 55 klātienes aptiekās, kuras būs arī viens no preču saņemšanas punktiem AZETA tiešsaistes klientiem,» skaidro Natalija Zaharova, Euroaptieka vadītāja.

AZETA sūtījumus var saņemt mājās ar DPD kurjeru piegādi vai vairāk nekā 280 sūtījumu saņemšanas vietās Latvijā – Euroaptieka aptiekās, DPD preču saņemšanas punktos, kā arī Circle K benzīntankos.

AZETA.LV pircēji varēs iegādāties bezrecepšu medikamentus, uztura bagātinātājus un vitamīnus, medicīnas preces, kosmētiku, higiēnas produktus, preces mazuļiem, grūtniecēm un jaunajām māmiņām.

«Mēs, Euroaphoteca grupa, saskatām lielu potenciālu e-komercijai Latvijā. Lietuvā līdzīga interneta aptieka ļoti veiksmīgi darbojas vairāk nekā 5 gadus un pašlaik ir tirgus līdere veselības, skaistuma un labsajūtas sektorā, kā arī var tikt uzskatīta par vienu no pionierēm Lietuvas e-komercijas lauciņā. Euroaphoteca grupa īsteno pilnīgi jaunu pieeju klientu apkalpošanā Latvijas tirgū, pārstāvot divas neatkarīgas uzņēmējdarbības vienības un zīmolus – Euroaptieka klātienes aptiekas un AZETA interneta platformu,» stāsta Aurimas Martišauskas, stratēģisko investīciju vadītājs, Azeta valdes priekšsēdētājs.

AZETA.LV ir daļa no EUROAPOTHECA uzņēmumu grupas, kas darbojas piecās valstīs – Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Zviedrijā un Polijā.

Jaunākais izdevums