Tirdzniecība un pakalpojumi

Lielākais reģistrētais uzņēmums – SIA Andre Motors

Žanete Hāka, 06.06.2016

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Pagājušajā nedēļā Komercreģistrā un Uzņēmumu reģistrā reģistrēti 188 jauni subjekti, kas ir par 36 subjektiem mazāk nekā pirms nedēļas, liecina UR dati.

Biedrību un nodibinājumu reģistrā tika reģistrēti 22 subjekti. No kopējā skaita visvairāk jeb 169 bija sabiedrības ar ierobežotu atbildību un 15 individuālie komersanti.

Pagājušajā nedēļā likvidēti 248 subjekti, kas ir par 15 mazāk nekā pirms nedēļas.

Lielākais reģistrētais uzņēmums, vērtējot pēc pamatkapitāla, bija SIA Andre Motors – 100 tūkstoši eiro. Kompānijas juridiskā adrese ir Rīga, Kārļa Ulmaņa gatve 90. Kompānijas valdes priekšsēdētājs ir Ansis Auziņš.

Otrs lielākais uzņēmums aizvadītajā nedēļā bija AS Interstore Solutions ar 35 tūkstošu eiro pamatkapitālu. Kompānijas juridiskā adrese ir Rīga, Ulbrokas iela 38. Kompānijas valdes locekle ir Ilona Bogačova, bet padomē ievēlēts padomes priekšsēdētājs Sergejs Meļņiks, padomes priekšsēdētāja vietnieks Sergejs Fedotovs un padomes locekle Anna Marčenko.

Savukārt trešais lielākais uzņēmums – SIA EMJ Investments ar 20 tūkstošiem eiro. Kompānijas juridiskā adrese ir Ķekavas pagasta Džipi. Uzņēmuma vienīgais valdes loceklis ir Jānis Simanovičs.

Tāpat starp lielākajiem aizvadītajā nedēļā reģistrētajiem uzņēmumiem jāmin SIA Copypoint ar 11 tūkstošu eiro pamatkapitālu un SIA Mitau investīcijas ar 3000 eiro pamatkapitālu.

Komentāri

Pievienot komentāru