Mobilly: Mūsu lielākais veiksmes stāsts ir Jūrmala

2018. gada 13. marts plkst. 8:10
Autors: Anda Asere
Dalies ar šo rakstu

Pērn finanšu tehnoloģiju uzņēmuma Mobilly izaugsme bijusi vairāk nekā 20%, un kompānija strādā pie jauniem produktiem, investējot aptuveni 400 tūkstošus gadā, otrdien raksta laikraksts Dienas Bizness.

«Pagājušais gads mums ir bijis tiešām ļoti, ļoti labs. Esam auguši visās produktu grupās. Stāvvietās absolūtos skaitļos joprojām augam visvairāk, bet biļešu tirdzniecībā – procentuāli visstraujāk. Lielāko biznesa pienesumu dod stāvvietas. Mēs apkalpojam vairāk nekā pusi īstermiņa stāvvietu maksājumu Rīgā un augam gandrīz par 20% gadā. Tas ir daudz, ņemot vērā, ka tirgus neaug strauji. Mūsu lielākais veiksmes stāsts ir Jūrmala, kur gada laikā esam dubultojuši apgrozījumu un katrs ceturtais pircējs Jūrmalas caurlaidi pērk ar Mobilly. Pērn vilcienu biļešu tirdzniecībā bija 50% izaugsme, bet autobusu biļetēs – 79%. Protams, tā ir matemātika, un no mazas bāzes ir viegli lēkt,» stāsta Ģirts Slaviņš, SIA Mobilly direktors.

Kopumā pērn uzņēmuma apkalpoto maksājumu skaits ir audzis par aptuveni 22%, un tas ir līdzīgi kā iepriekšējos gados. 2016. gadā Mobilly apgrozījums bija 1,3 miljoni eiro, 2017. gadā – divi miljoni, liecina provizoriskie dati. Ģ. Slaviņš gan norāda, ka pērn notikusi grāmatvedības uzskaites sistēmas maiņa, tādēļ pieaugums ne vienmēr ir precīzi redzams kopējā uzņēmuma apgrozījumā.

Februārī sākusi darboties pirmā Mobilly Automatic zona t/c Galleria Riga, kur autostāvvietas apmaksa notiek automātiski - mašīnai iebraucot stāvvietā, videokameras nolasa numurzīmi, atpazīst konkrēto personu kā Mobilly īpašā pakalpojuma lietotāju, bet izbraucot tiek aprēķināta maksa par stāvvietu un atvērta barjera. Ģ. Slaviņš uzsver, ka, iebraucot un izbraucot no stāvvietas, klientam pat nav no kabatas jāizņem telefons – ja lietotājs ir reģistrējies sistēmā, viss notiek automātiski.

Šobrīd kompānija veic priekšdarbus, lai, sākot no nākamā gada, nopietnāk raudzītos eksporta virzienā.

Visu rakstu Aug par vairāk nekā 20% lasiet otrdienas, 13.marta laikrakstā Dienas Bizness!

Dalies ar šo rakstu