Papildināts - VNĪ: Līguma laušanas process ar RBSSKALS Būvvadību apturēts 

Līguma laušanas process ar SIA RBSSKALS Būvvadība ir apturēts un VAS Valsts nekustamie īpašumi aicina RBSSKALS Būvvadību izteikt viedokli par iespēju uzsākt mediācijas procesu.

Lelde Petrāne, 25.08.2016

JRT pagaidu telpas Tabakas fabrikā

Avots: rbsskals.lv

«VNĪ dara visu, lai Tabakas fabriku Miera ielā 58A maksimāli ātri pielāgotu Jaunā Rīgas teātra vajadzībām,» teikts paziņojumā.

Finanšu ministrija ir lūgusi Būvniecības valsts kontroles birojam (BVKB) izvērtēt situāciju būvlaukumā, jo pastāv risks, ka objekts netiks nodots ekspluatācijā paredzētajā laikā.

Kā biznesa portālu db.lv šodien informēja BVKB, šā gada 19.augustā birojs veica ārpuskārtas pārbaudi Miera ielā 58A, lai konstatētu, vai ir/nav nepieciešams veikt būvobjekta konservēšanu.

VNĪ, ievērojot labas gribas principus, kā arī ņemot vērā BVKB ieteikumus strīda risināšanai izmantot mediāciju ( brīvprātīgas sadarbības process, kurā puses cenšas panākt savstarpēji pieņemamu vienošanos savu domstarpību atrisināšanai ar mediatora starpniecību), ir nolēmusi līdz 8.septembrim apturēt līguma laušanas procedūru ar SIA RBSSKALS Būvvadība.

VNĪ aicina SIA RBSSKALS Būvvadība nekavējoties uzsākt mediācijas procesu.

RBSSKALS uzņēmumu grupas līdzīpašnieks Māris Saukāns biznesa portālam db.lv, komentējot VNĪ izplatīto paziņojumu, sacīja, ka, pirmkārt, grib uzslavēt Finanšu ministriju un BVKB par operatīvo rīcību un ātro darbu. Atsaucoties uz paziņojumā teikto, ka «VNĪ dara visu, lai Tabakas fabriku Miera ielā 58A maksimāli ātri pielāgotu Jaunā Rīgas teātra vajadzībām», M. Saukāns uzsvēra, ka šajā jautājumā domas sakrīt, un RBSSKALS Būvvadība gaida dokumentu no VNĪ, lai uzsāktu sarunas.

Jaunākais izdevums