Transports un loģistika

Piedāvās Carguru franšīzi

Anda Asere, 03.01.2018

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Pirmajā gadā auto koplietošanas pakalpojuma Carguru lietotāju skaits ir pārsniedzis 4000 cilvēku un ir notikuši vairāk nekā 11 tūkstoši nomas gadījumi

«Šis bija sākuma gads ne tikai Carguru, bet arī auto koplietošanai Latvijā kopumā. Paveikto un rezultātus vērtēju pozitīvi. Izdevās gan ieinteresēt sabiedrību, gan stabilizēt pakalpojuma darbību. Diemžēl neizdevās šogad palielināt autoparka izmērus līdz cerētajam līmenim, jo lielākus resursus un laiku izlēmām ieguldīt tieši pašas sistēmas attīstībā. Spējām pilnveidot sākotnējo versiju ar jaunām funkcijām un paplašināt potenciālo lietotāju loku. No novembra piedāvājam risinājumu uzņēmumiem, jaunu tarifu plānu ar nulles pašrisku, kā arī 24 stundu likmi,» stāsta Vladimirs Reskājs, auto koplieotšanas pakalpojuma Carguru vadītājs.

2018. gadā Carguru turpinās pilnveidot sistēmu, padarot to ērtāku un draudzīgāku lietotājiem. V. Reskājs sola turpināt paplašināt nomas pabeigšanai atļauto vietu skaitu un audzēt autoparku. «Jau janvārī pievienosim ne tikai papildus mašīnas, bet arī paplašināsim modeļu klāstu, pakalpojumu tuvinot mūsu vīzijai par auto piecu minūšu laikā jebkurā vietā Rīgā,» viņš teic.

Vēl 2018. gadā uzņēmums sāks izvērst Carguru darbību ārpus Latvijas robežām. To plānots realizēt, piedāvājot Carguru franšīzi.

Komentāri

Pievienot komentāru