Bankas

SEB Uzņēmumu izaugsmes programmas otrā cikla noslēgumā izvēlēti pieci uzņēmumi

Db.lv, 07.12.2018

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Noslēdzoties SEB bankas īstenotās Uzņēmumu izaugsmes programmas otrajam ciklam un izvērtējot dalībnieku paveikto, ir izvēlēti pieci daudzsološākie uzņēmumi: Tenax Panel, Svaigi.lv, Will Sensors, mazo bērnu skola Knābis un maiznīca Lielezers.

Industriālo sensoru un to risinājumu uzņēmums Will Sensors saņēma žūrijas atzinību par lielāko izaugsmes potenciālu, mazo bērnu skola Knābis – par augstāko inovāciju potenciālu, bet pašmāju saimnieku ražoto pārtikas produktu tiešās tirdzniecības platforma Svaigi.lv tika apbalvota par profesionālāko sava biznesa prezentāciju. Maiznīca Lielezers tika atzīti par labākajiem eksperimentētājiem, savukārt Tenax grupa – par uzņēmumu ar lielāko pārmaiņu potenciālu.

SEB Uzņēmumu programmas mērķis ir sagatavot uzņēmumus straujai biznesa izaugsmei caur digitālajām tehnoloģijām un inovācijām. Programmas pirmo ciklu, kas ilga trīs mēnešus, pabeidza deviņi uzņēmumi, bet otro ciklu – 13 kompānijas.

SEB bankas valdes loceklis Arnis Škapars uzsver, ka katram no šiem uzņēmumiem ir potenciāls strauji kāpināt sava biznesa apmērus un iekarot jaunas tirgus nišas, un programmas laikā sagatavotais attīstības plāns ļauj cerēt, ka tas izdosies! Tagad ir atlicis pats svarīgākais: izstrādāto rīcības plānu pārvērst par īstenību.

Dalība Uzņēmumu izaugsmes programmā ir bez maksas, un SEB banka programmas īstenošanā šogad ir ieguldījusi 60 tūkstošus eiro.

Komentāri

Pievienot komentāru