Citas ziņas

Skrundu - 1 izsolīs aprīļa sākumā

Sandra Dieziņa, 26.03.2010

Leta

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Privatizācijas aģentūra (PA) aprīļa sākumā gatavojas rīkot atkārtotu bijušās Skrundas radiolokācijas stacijas pilsētiņas Skrunda – 1 izsoli.

PA Ārejo sakaru daļas pārstāve Anete Frīdenšteina – Brīdiņa informē, ka šobrīd tiek saskaņoti atsevišķi tehniski nosacījumi izsoles rīkošanai, ko, iespējams, jau nākamnedēļ varētu apstiprināt PA valde. Telegraf vēsta, ka aģentūra ir saņēmusi jaunus zemes novērtēšanas rezultātus šim objektam, kas gan neatšķiras no iepriekšējiem.

Jau ziņots, ka pirmā objekta izsole notika šā gada 5. februārī. Pārdošanā tika izlikti četri zemes gabali ar kopējo platību 45,1 ha, kā arī ap 70 virszemes būves. Izsoles starta cena šim objektam bija 153 966 Ls. Izsolē piedalījās trīs pretendenti un vislielāko cenu – 1,5 miljonus Ls - piedāvāja Krievijas kompānija Aļeksejevskoje – serviss. Taču izsole tika atzīta par nenotikušu, jo uzvarētājs neiemaksāja noteikto drošības naudu – 97.86 tūkstošus Ls. Arī otrs izsoles dalībnieks – azerbaidžānis Magomeds Gurbanovs atteicās no objekta iegādes.

Komentāri

Pievienot komentāru