Straujuma Davosā ar ekonomikas foruma prezidentu pārspriež vienota digitālā tirgus izveidi 

Ministru prezidente Laimdota Straujuma Davosā (Šveicē) piektdien ar Pasaules ekonomikas foruma prezidentu Klausu Švābu runāja par Latvijas kā ES Padomē prezidējošās valsts prioritātēm un Eiropas ekonomikas izaugsmes jautājumiem, informē Ministru prezidentes preses sekretāre Aiva Rozenberga.

Dienas Bizness, 23.01.2015
1/6

Foto: Remy Steinegger

Ministru prezidente sarunā ar K. Švābu sacīja, ka viņa vizīte Rīgā 2009.gadā tiek joprojām atzinīgi novērtēta. Un jautājumi, kurus viņš toreiz uzrunāja savā publiskajā lekcijā Latvijas Universitātē, ir joprojām aktuāli.

L. Straujuma augstu novērtēja K. Švāba personisko ieguldījumu un viņa komandas darbu vairāku gadu desmitu garumā, izvirzot apspriešanai aktuālākos Eiropas un pasaules šodienas un nākotnes veidošanas jautājumus.

Savukārt K. Švābs interesējās par Latvijas prezidentūras mērķiem un redzējumu uz Eiropas ekonomiskās izaugsmes jautājumiem. Lielāka uzmanība sarunā tika pievērsta prezidentūras izvirzītajai prioritātei par digitālu Eiropu, kuras mērķis ir izveidot vienotu digitālo tirgu, kas arī ir viens no instrumentiem Eiropas konkurētspējas viecināšanai.

Latvijas premjere ielūdza K. Švābu un Pasaules ekonomikas foruma vadības pārstāvjus apmeklēt Latviju prezidentūras laikā.

Jaunākais izdevums