Tiek izīrēta pašreizējā Draugiem Group biroju ēka; zināma nomas maksa

2017. gada 27. aprīlis plkst. 15:30
Dalies ar šo rakstu

Šā gada rudenī, Draugiem Group uzņēmumiem pārceļoties uz jaunām telpām, tiek iznomāta pašreizējā vairāk nekā 1800 kvadrātmetrus lielā grupas uzņēmumu biroju ēka Ziedleju ielā 1 Mārupē.

Prasītā īres maksa ir 13 000 EUR / mēnesī + PVN + komunālie maksājumi.

Arhitekta Andreja Ģelža 2007.gadā projektētā ēka ir būvēta ne tikai biroju vajadzībām, bet arī kā pinakotēka - mākslas galerija dažāda veida ekspozīcijām.

Būve tika nodota ekspluatācijā 2009.gadā, bet 2010.gadā tika izvirzīta Latvijas Arhitektūras gada balvai. Ēkas tehnisko projektu izstrādāja Vācijas būvinženieru birojs IngBP Ingenieurgesellschaft GmbH.

Biroju ēkas iznomājamā platība ir vairāk nekā 1600 kvadrātmetri. Īpaši tiek izcelta apzaļumotā jumta terase 450 kvadrātmetru platībā, kas kompensē maz apzaļumoto ēkas zemes līmeņa teritoriju. Turpat uz jumta ir izbūvēta arī 140 kvadrātmetrus liela stiklota konferenču zāle.

Biroju ēka atrodas Mārupē pie Rīgas pilsētas robežas 5 minūšu brauciena attālumā no starptautiskās lidostas Rīga un 15 minūšu brauciena attālumā no Jūrmalas un Rīgas centra.

Ēka ir būvēta kā monolīta dzelzsbetona konstrukcija ar vienu centrālo kāpņu telpu. Tai ir pret ielu vērsta stikla fasāde. Lai atvieglotu piekļūšanu pazemes autostāvvietai, ēka ir pacelta virs zemes līmeņa un ieeja tajā ir izveidota pusstāvā.

Biroju ēka tiek iznomāta sadarbībā ar SIA Latio.

Kā vēstīts, SEB banka piešķīrusi 3,1 miljona eiro ilgtermiņa aizdevumu uzņēmumam Printful Properties, kas paredzēts biroju ēkas iegādei Rīgā, Ojāra Vācieša ielā 6B. Šajā ēkā turpmāk darbosies visi Draugiem Group uzņēmumi.
 

Dalies ar šo rakstu