Auto tirgotājs SIA Auto Īle un Herbst (AĪH), no šā gada marta, kļuvis par Škoda automašīnu oficiālo servisa partneri Latvijā.

AĪH kvalitātes un auto nomas vadītāja Baiba Īle norāda, ka, lai uzņēmums būtu tiesīgs iegūt oficiālā servisa partnera statusu, tam iepriekš ir jāiziet audita procedūra, ko Auto Īle un Herbst ir veiksmīgi nokārtojis.

«Varu teikt, ka Škoda veiktais audits, atšķirībā no Moller Baltic Import auditiem, tika veikts sistemātiski, labvēlīgi un orientējoties uz labu abpusēju sadarbību. Tāpat dokumenti un nosacījumi no Škoda puses ir daudz korektāki un saprotamāki, kā arī pastāv stingras vadlīnijas, kurām ir pieejami skaidrojumi,» sacīja B. Īle.

Db.lv jau vēstīja, ka Volkswagen importētājs MBI ir lauzis līgumu ar ilgadīgo Volkswagen markas dīleri Auto Īle un Herbst. Līgums ticis lauzts, pamatojot ar sistēmiskiem pārkāpumiem no partnera puses, tostarp nelegālu reeksportu lielos apmēros.

AĪH uzsver, ka MBI audita procedūra bijusi sasteigta, kas neesot devis iespēju laicīgi sagatavoties, kā arī tikušas pieprasītas lietas, kuru ĀĪH līdzšinējā darbība neprasa. AĪH šādu auditoru rīcību kategoriski noraida, kā arī norāda, ka līguma uzteikums nav spēkā, jo ir pretrunā ar pašā līgumā minēto. «Līgums joprojām ir spēkā, un saskaņā ar Latvijas likumdošanu pusēm ir pienākums turpināt pildīt no līguma izrietošās saistības,» akcentē AĪH.

Uzņēmums norāda, ka iespēju robežās centīsies atrast risinājumu domstarpībām, tomēr spers arī visus nepieciešamos soļus, lai aktīvi aizsargātu savas intereses Latvijas Republikas un Eiropas Savienības institūcijās, konkurenci uzraugošās iestādēs un tiesā, ja konstruktīva saruna ar MBI izrādīsies neiespējama.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra