Balt Kit slēdz līgumu par pirmo iekārtu iegādi

2011. gada 24. oktobris plkst. 11:29
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

Jaunizveidotā pārtikas produktu ražotāja SIA Balt Kit noslēgusi līgumu par pirmo ražošanas iekārtu piegādi, liecina Iepirkumu Uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā publicētā informācija.

Iekārtas vairāk nekā 2,262 miljonu eiro vērtībā piegādās SIA Rolviks, savukārt par 507 tūkstošiem eiro tiks iegādātas iekārtas no firmas Kronen GmbH. Informācija IUB liecina, ka Balt Kit līgumu par šoka tuneļa iekārtu ar agregātu piegādi par 615 tūkstošiem eiro jau ar SIA Rolvika slēdzis šī gada jūlija beigās.

Jau vēstīts, ka uzņēmums darbosies pārtikas ražošanas nozarē – plānots ražot saldētus, vakuuma un bioloģiskos pārtikas produktus. Izejvielas – dārzeņus, augļus, ogas un sēnes – sākumā paredzēts iepirkt no Latvijas lauksaimniekiem, un Balt Kit gatavojas sākt sev nepieciešamo produktu audzēšanu. Līdz ar plānoto uzņēmuma paplašināšanu trešajā darbības gadā izejvielas, iespējams, būs jāiepērk arī no citu valstu zemniekiem.

Kopumā uzņēmums ražošanas uzsākšanā plāno ieguldīt 4,8 miljonus latu.

Balt Kit mēnesī plāno saražot 16 tonnas gatavās produkcijas, līdz ar to gadā saražojot aptuveni 200 tonnu produkcijas. Ražošanu plānots uzsākt jau nākamā gada martā.

Sākumā produkciju paredzēts tirgot Latvijā, taču uzņēmums sācis pētīt arī eksporta tirgus.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām