FOTO: Gada būves Vidzemē

2017. gada 06. decembris plkst. 13:36
Dalies ar šo rakstu

Vidzemē šogad daudzviet uzlabota satiksmes infrastruktūra, nākamgad finišēs kultūras un saieta namu ēku būvniecība, peldbaseini un citi sporta objekti, trešdien raksta laikraksts Dienas Bizness.

Spriežot pēc pašvaldību apkopotās informācijas par būvniecības nozarē paveikto, Vidzemē 2017.gadā būvniecības aktivitāte uzskatāma par mērenu. Par nīkulīgu šo gadu neļauj dēvēt atsevišķi spilgti objekti – piemēram, Villa Santa viesnīcas komplekss Cēsu novadā, Siguldas Sporta centrs vai Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta depo ēka Apē.

SIA Žurnāls Santa meitasuzņēmums SIA Santas rezidence viesnīcas kompleksā Cēsu novadā ieguldījis aptuveni 3,5 miljonus eiro. Šogad noslēgusies arī Cēsu pilsētas sporta stadiona pārbūves 1.kārta, kuras būvniecības izmaksas ir 2,8 miljoni eiro, tostarp 1,9 miljoni eiro valsts budžeta līdzfinansējums.

Siguldas novada lielākais lepnums ir šogad ekspluatācijā nodotais Siguldas Sporta centrs, kas uzskatāms par vērienīgāko sporta būvi Siguldā pēdējo 30 gadu laikā.

Valmierā 2017.gadā ekspluatācijā nodoti vairāki nozīmīgi pilsētas satiksmes infrastruktūras objekti - septembrī ekspluatācijā pieņemtas Cempu un Paula Valdena ielas, kuru pārbūve ir ieguldījums komercdarbības attīstībā pilsētā. Virknē Vidzemes pašvaldību 2017.gadā renovēti vai no jauna tapuši izglītības vai interešu izglītības objekti.

Visu rakstu Bums gaidāms simtgadē, kā arī DB pielikumu Gada būve lasiet trešdienas, 6.decembra laikrakstā Dienas Bizness!

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām