Investējot 15 miljonus eiro, maina saplākšņa ražotni

2017. gada 13. februāris plkst. 6:55
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Investējot aptuveni 15 milj. eiro SIA Stiga RM ir radikāli mainījusi saplākšņa ražotni, līdz gada nogalei ieguldīs vēl vismaz 10 milj. eiro, tādējādi ražos vairāk un dārgākus produktus, pirmdien raksta laikraksts Dienas Bizness.

Pašlaik bērza saplākšņa ražošana Kuldīgā ieguvusi jaunu elpu, turklāt ambiciozie uzņēmuma attīstības plāni paredz saplākšņa ražošanas apjomus pakāpeniski palielināt pat par piecām reizēm. Tādējādi faktiski to saplākšņa ražošanu, kas bija Kuldīgā pirms pāris gadiem un pašlaik vairs nevar salīdzināt, turklāt pēc iecerētā investīciju projekta pēdējo kārtu pabeigšanas tā, pēc SIA Stiga RM vadītāja sacītā, būs kā diena pret nakti.

«Pašlaik ir pilnībā pabeigta pirmā un otrā ražotnes modernizācijas kārta, kurā ir ne tikai izveidota 5 milj. eiro vērā līdz tam Kuldīgā nebijusi bērza saplākšņa laminēšanas ražotne, bet arī īstenota bērza lobskaidas ražošanas iekārtas modernizācija, kur no iepriekšējās ir palicis tikai rāmis,» stāsta SIA Stiga RM valdes loceklis Andris Ramoliņš.

Visu rakstu Sāk laminēt saplāksni lasiet pirmdienas, 13.februāra laikrakstā Dienas Bizness!

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām