Jelgavnieki sāk saņemt pilsētas iedzīvotāju kartes Norvik Bankā

2017. gada 05. oktobris plkst. 9:37
Autors: Norvik Banka
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Sākot ar 1. oktobri, Norvik Banka, Jelgavas iedzīvotājiem dod iespēju saņemt Jelgavas pilsētnieku karti. Projekts tiek realizēts sadarbībā ar Jelgavas pilsētas domi, piedāvājot risinājumu, kas atvieglo ikdienas dzīvi un padara to ērtāku, izmantojot pilsētas piedāvātās iespējas.

Jelgavas pilsētnieka karte ietver vairākas priekšrocības, kas būtiskas pilsētas iedzīvotājiem: karte sniedz iespēju ne tikai apmaksāt braucienus sabiedriskajā transportā vai skolēniem – pusdienas skolā, vienlaikus saņemot pilsētas domes piešķirtos atvieglojumus, bet arī, norēķināties par pirkumiem gan veikalos, gan internetā, jo Norvik Bankas piedāvāt karte vienlaikus ir arī «MasterCard» norēķinu karte.

«Esam ļoti gandarīti par uzsākto sadarbību ar Jelgavas pilsētas domi, kā rezultātā, Norvik Banka var piedāvāt Jelgavas iedzīvotajiem – pašiem savas pilsētas norēķinu karti. Esam pārliecināti, ka šī inovācija, kas jau šobrīd raisījusi lielu interesi un atsaucību pilsētas iedzīvotāju vidū, būs noderīga ikvienam jelgavniekam, iegūstot tādas priekšrocības kā iespēju apmaksāt braucienus sabiedriskajā transportā, izmantojot Jelgavas domes piešķirtos atvieglojumus, skolēniem apmaksāt pusdienas skolā kā arī iespēju norēķināties ar karti par pirkumiem gan veikalos, gan internetā. Un, kā apliecina Norvik Bankas veiktais pētījums, liels skaits Jelgavas iedzīvotāju uzskata sevi par pilsētas patriotiem, tāpēc es ticu, ka pilsētnieka karte kalpos kā vēl viens piederības apliecinājums savai pilsētai,» norāda Norvik Bankas Latvijas biznesa vadītāja Laura Poča – Rozenblūma.

Turklāt, pilsētnieka bankas karte skolēniem derīga kā Jelgavas pilsētas pašvaldības vispārējās izglītības iestāžu skolēna apliecība, un, lai skolēns varētu sekot saviem tēriņiem, viņam pieejama internetbanka skatīšanās režīmā tādējādi sniedzot iespēju mācīties, kā rīkoties ar sev piešķirto naudu un plānot tēriņus. Vecāki var papildināt skolēna karti par viņiem vēlamo summu līdz pat 700 EUR mēnesī, savukārt, lai sekotu bērna ikdienas tēriņiem un kontrolētu līdzekļus kartē, vecākiem iespējams pieslēgt SMS paziņojumus.

Kā noskaidrots nesen veiktajā Norvik Bankas pētījumā, 89 % respondentu vecumā no 20 – 79 gadiem, uzskata sevi par pilsētas patriotiem, savukārt vairāk kā puse - 51 % respondentu norādījuši, ka dzimuši šajā pilsētā, paužot izteiktu lojalitāti un piederību tai. Nenoliedzami, Jelgavas iedzīvotāja karte ir vēl papildus iespēja, kā apliecināt un sajust savu piederību pilsētai. Turklāt, aptaujas rezultāti liecina, ka, jo ciešāka saikne un ilgās laiks pavadīts Jelgavā, jo patriotisma izjūta augstāka. Par pilsētas patriotiem sevi uzskata 94 % jelgavnieku, kas pilsētā dzimuši un 93% jelgavnieku, kas uz dzīvi pilsētā pārcēlušies vairāk kā pirms 20 gadiem.

Jelgavas pilsētas iedzīvotāju karti iespējams saņemt Norvik Bankas klientu apkalpošanas centrā Katoļu ielā 18, Jelgavā.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām