Kāda būtu iepirkšanās izmantojot Google paplašinātās realitātes brilles?

2013. gada 12. marts plkst. 12:50
Autors: Jānis Rancāns
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

ASV Nebraskas štata Omahas pilsētas pārtikas kompānija ConAgra Foods, sadarbībā ar Google radījusi ieskatu iepirkšanās procesā, izmantojot Google paplašinātās realitātes brilles Google Glass, vēsta Mashable.

Izmantojot Google Glass būs iespējams saņemt informāciju par pārtikas produktu sastāvu, atgādinājumus par to, kas ir jānopērk, kā arī norādījumus, kur meklējama nepieciešamā prece. 

Savukārt Teksasā notiekošajā izklaides nozares konferencē SXSW Google iepazīstinājusi ar paplašinātās realitātes briļļu lietojumprogrammām. Kompānija prezentējusi laikraksta New York Times lietojumprogrammu, kas balsī nolasa interesējošo rakstu. Tāpat konferences apmeklētāji iepazīstināti ar populārās piezīmju lietojumprogrammas Evernote Google Glass versiju un prezentējusi ar balsi kontrolējumu Gmail e-pasta lietojumprogrammu.

Kompānija Google jau uzsākusi savu topošo paplašinātās realitātes briļļu Google Glass publiskās pārbaudes. Db.lv jau vēstīja, ka Google Glass darbība tiek aktivizēta ar balss komandu palīdzību, kuras var dot, lai sūtītu teksta ziņojumus, veiktu zvanus un meklētu nepieciešamo informāciju internetā. Brilles būs iespējams lietot kā savu personīgo tulku, kā arī izmantot sasaistē ar Google Maps.

Lai gan brilles tirdzniecībā parādīsies vēl tikai pēc vairākiem mēnešiem, tās jau saskārušās ar pirmo valkāšanas aizliegumu. Vēstīts, ka ASV Vašingtonas štata pilsētas Sietlas bārs The 5 Point sociālajā vietnē Facebook izvietojis paziņojumu, ka bāra telpās netiks ielaists neviens Google Glass valkātājs. Tos, kas neievēros šo aizliegumu, sagaida «pēriens», vēsta Cnet.

Dalies ar šo rakstu