Latvija piedalīsies Eiropas rūpniecības stratēģiju samitā

2011. gada 17. oktobris plkst. 16:56
Autors: Jānis Rancāns
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Latvijas delegācija piedalīsies 7. starptautiskās Eiropas rūpniecības stratēģiju samitā 7th Annual European Manufacturing Strategies Summit 2011, kas no 17. līdz 19. oktobrim notiks Vācijas pilsētā Diseldorfā, informē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA).

Latvija samitā piedalīsies ar savu nacionālo stendu, vadīs darba grupu, kā arī piedalīsies citu institūciju vadītajās darba grupās, pārstāvot Latviju kā perspektīvu un investoriem draudzīgu valsti.

Latvijas nacionālajā stendā piedalīsies uzņēmumi SIA Molport un SIA Baltic Scientific Instruments, kuri kopā ar LIAA prezentēs Latviju kā pozitīvu piemēru zinātnes un pētniecības potenciāla izmantošanai un pārtapšanai konkurētspējīgos produktos. Paralēli izstādei notiks arī LIAA vadītā darba grupa par zinātnes un pētniecības atklāšanu un izmantošanu biznesā.

Samita organizatori šogad izvirzījuši par mērķi apspriest aktuālo ekonomikas tendenču ietekmi uz Eiropas rūpniecības sektora virzību, videi draudzīgu risinājumu izmantošanu ražošanā bez peļņas samazinājuma riska, kā arī apspriest citus  jautājumus, kas veicinātu uzņēmuma darbības efektivitāti.

Šogad samitā piedalīsies vairāk nekā 300 rūpnieciskās ražošanas stratēģijas sfēras profesionāļu, kas pārstāvēs aizsardzības un gaisa telpas; transporta; medicīnas iekārtu; farmācijas; inženierkomunikācijas; Hi-Tech; IT, u.c nozares.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām