Microsoft martā «izslēgs» Windows Messenger

2013. gada 11. janvāris plkst. 15:52
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Microsoft paziņojusi par Windows Live Messenger, kas agrāk bija pazīstams ar nosaukumu MSN Messenger, darbības pārtraukšanu šā gada 15. martā, informē BBC.

Sākot no 15. marta Microsoft aicina Windows Live Messenger lietotājus izmantot Skype, e-pastā lietotājiem norādījusi kompānija.

Microsoft iegādājās Skype 2011. gada oktobrī, veicot 8,5 miljardus ASV dolāru apjomīgu darījumu. Pērnā gada novembrī tika paziņots par Windows Live Messenger laišanu pensijā, taču konkrēts datums netika paziņots. Tajā pašā laikā Messenger lietotājiem tika sniegta iespēja sazināties ar Skype kontaktiem.

«Ja kompānijai ir divi savā starpā konkurējoši produkti, tas var beigties ar «kanibālismu», tādēļ ir labāk fokusēties uz vienu produktu,» iepriekš saistībā ar Microsoft paziņojumu norādīja Braiens Blaus (Brian Blau) no IT pētījumu un konsultāciju uzņēmuma Gartner.

Windows Live Messenger tika laists klajā 1999. gadā ar nosaukumu MSN Messenger. Laika gaitā šī rīka pamatfunkcijai – ziņu sūtīšanai - tika pievienota iespēja nosūtīt un saņemt fotoattēlus, veikt videozvanus un spēlēt spēles. 2009. gadā WLM bija 330 miljoni aktīvi lietotāji.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām