Pakalpojumi

«Nesēžam Bahamās gaidot, kad nauda nāks»

Linda Zalāne, 08.06.2017

Foto: LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

«Nomas bizness prasa nemitīgu īpašnieku iesaistīšanos darbā, tāpēc paši ik dienas strādājam par menedžeriem, nevis sēžam Bahamās un gaidām, kad nauda nāks.»

Tā uzsver SIA Modul līdzīpašnieks Dmitrijs Orjols.

Fotogrāfijas - raksta galerijā!

Šis uzņēmums nodarbojas ar visa veida jūras, biroja, sanitāro, noliktavas konteineru, kā arī biotualešu nomu un tirdzniecību. Kompānijai ir izdevies kāpināt apgrozījumu no apmēram 800 tūkst. eiro 2013. gadā līdz 2,55 milj. eiro 2015. gadā, kas ļāvis tam iekļūt laikraksta Dienas Bizness un Lursoft veidotajā strauji augošu uzņēmumu jeb Gazeļu sarakstā.

«2014. un 2015. gadā apgrozījuma kāpumu sekmēja vairāki lieli projekti, tostarp valsts pasūtījums, bet pērn apgrozījums samazinājies līdz 1,74 milj. eiro, ko tieši ietekmēja būvniecības apjoma sarukums Latvijā, jo celtniecības uzņēmumi ir tie, kas visbiežāk nomā konteinerus savām vajadzībām, kamēr norit būvniecības darbi,» stāsta SIA Modul līdzīpašnieks, direktors Jevgēnijs Kovaļčuks.

Sākot biznesu, uzņēmums nodarbojās tikai ar dažāda tipa konteineru iepirkšanu un pārdošanu, bet laika gaitā pats ķēries pie ražošanas. Konteineri tiek iepirkti no ārvalstīm, bet to apstrādi un aprīkošanu, piemēram, sanitārā mezgla izbūvi, veic Modul. Tas, ka konteineri tiek aprīkoti pašā uzņēmumā, ļauj konkurēt ar citiem nišas spēlētājiem, jo kompānija spēj operatīvi reaģēt uz pircēja vēlmēm un rast tām risinājumus. Vēl viens konkurētspējas faktors ir plašais konteineru piedāvājums, kuri tiek turēti uz vietas uzņēmumā, lai spētu operatīvi piegādāt klientam nepieciešamo konteineru. «Apmēram 50% konteineru tiek nomāti, otra puse - pirkti. Mūsu klienti ir būvniecības uzņēmumi, auto saloni un plači, citi tirgotāji,» teic J. Kovaļčuks.

Visu rakstu Tur roku uz pulsa lasiet 8. jūnija laikrakstā Dienas Bizness.

Komentāri

Pievienot komentāru