Norvik Banka​: Mēs nevēršamies pret Latviju, mēs tikai gribam vienlīdzīgu attieksmi 

Pēdējās dienās Norvik Bankas vārds ir pieminēts dažādos kontekstos, arī pavisam nesaistītos ar banku, paziņojumā norāda bankas pārstāvji.

Dienas Bizness, 21.02.2018

Foto: Reuters/Scanpix/LETA

«Tādēļ gribam uzsvērt, ka noteikti nevēršamies pret Latvijas valsti kopumā. Mums ir lieliska ikdienas sadarbība ar mūsu klientiem, biznesa partneriem un valsts iestādēm, mēs vēlamies sniegt pakalpojumus un veidot ilgtermiņa biznesu. Vienīgais, ko prasām ir vienlīdzīga attieksme,» teikts paziņojumā.

«Kā jau iepriekš izskanējis, banka un tās kontrolējošie akcionāri ir vērsušies šķīrējtiesā Vašingtonā pēc negodīgas, patvaļīgas, nepareizi motivētas un nepamatotas regulatīvās pieejas, ko attiecībā pret banku īstenoja iestādes pretēji Latvijas pienākumiem saskaņā ar starptautiskajām tiesībām,» uzsver banka.

Norvik Bankas vadītājs Latvijā Olivers Bramvels: «Jānodala viens konkrēts juridisks disputs starptautiskajā tiesā vai tiesībsargājošo iestāžu aktivitātes citos procesos no ikdienas darba un pakalpojumiem, ko izmanto klienti. Un mūsu ikdienas sadarbība ar klientiem ir ļoti pozitīva un veiksmīga.

Pēdējā gada laikā turklāt esam veikuši nozīmīgas pārmaiņas bankas darbā - pagājušā gada vasarā daudz spēcīgāk nofokusējāmies uz Latvijas biznesa attīstību, ar īpašu fokusu uz senioru finanšu vajadzībām. Esam stiprinājuši vadības komandu, pārskatījuši procesus un efektivitāti. Tāpēc tagad varam piedāvāt ikdienas finanšu pakalpojumus visplašākajā filiāļu tīklā Latvijā. »

«No savas puses varam teikt, ka visu informāciju esam snieguši tiesībsargājošām iestādēm un ceram, ka tās iespējami ātri un objektīvi veiks nepieciešamās darbības.

Savukārt bankas ikdienas darbu ziņas medijos neietekmē un tas rit ierastajā kārtībā, par ko var ikviens pārliecināties vairāk nekā 50 Norvik Bankas filiālēs visā Latvijā,» teikts paziņojumā.

Jaunākais izdevums