Papildināta - Jelgavas autobusu parks par teju miljonu autobusus nomās no Ferrus

2013. gada 21. augusts plkst. 13:31
Autors: Gunta Kursiša
Dalies ar šo rakstu

SIA Jelgavas autobusu parks sešu jaunu pilsētas autobusu nomu septiņiem gadiem nodrošinās a/s Ferrus, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā.

A/s Ferrus piedāvāja autobusus iznomāt, sniegt garantijas apkalpošanu un remontu par vairāk nekā 980 tūkstošiem latu.  

Uzņēmums atzīts par piegādātāju slēgtā konkursā, iepriekš nepublicējot dalības uzaicinājumu. Šāda kārtība noteikta, jo SIA Jelgavas autobusu parks ir nepieciešamas papildu piegādes no sākotnējā preču piegādātāja, lai papildinātu vai daļēji nomainītu tā rīcībā jau esošās preces vai iekārtas, skaidrots IUB mājas lapā. Tajā norādīts, ka, izvēloties citu piegādātāju, sabiedrisko pakalpojumu sniedzējam vajadzētu iepirkt preces, kuras tehniski atšķirtos no tā rīcībā jau esošajām precēm, un šāda atšķirība radītu ar preču vai iekārtu uzturēšanu un ekspluatāciju saistītas grūtības.

A/s Ferrus reģistrēta 2004. gadā, un pērn tajā strādāja 34 darbinieki. Uzņēmuma 2012. gada apgrozījums veido 3,86 miljonus latu, bet peļņa pēc nodokļu nomaksas – vairāk nekā 352 tūkst. Ls. Uzņēmuma vadībā darbojas Viesturs Frišenbrūders un Oļegs Gocuļaks. A/s Ferrus pamatkapitāls ir vairāk nekā 1,8 miljoni Ls.

Dalies ar šo rakstu