Pone: ja viesnīcā bijusi izsaimniekošana, tad tikai kopš to pārņēma apsardzes vīri melnos uzvalkos

2011. gada 23. maijs plkst. 14:55
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Boutique Hotel Ainavas valdes loceklis Kaspars Pone pilnībā noliedz šodien publiski paziņojumā paustos apgalvojumus un norāda, ka Ilzei Gulbei pašlaik nav tiesību uzstāties kā Boutique Hotel Ainavas administratorei.

Ja kaut kad ir sākusies viesnīcas izsaimniekošana, tad tas ir tagad, kopš viesnīcu pārņēma apsardzes vīri melnos uzvalkos, viņš klāsta.

Jau ziņots, ka uzņēmuma maksātnespējas administratore Ilze Gulbe atklājusi, ka SIA Boutique Hotel Ainavas uzņēmuma vadība aizpludinājusi viesnīcas ienākumus uz citu savu saistīto uzņēmumu, tādējādi izvairoties no maksājumiem kreditoriem. «Iepazīstoties ar situāciju viesnīcā Ainavas pēc tās pārņemšanas valdījumā, ir konstatēts, ka SIA Boutique Hotel Ainavas nevis nav varējusi izpildīt saistības pret kreditoriem, bet tās valde nav gribējusi to darīt un ir devusi priekšroku ienākumu nopludināšanai uz citu saistīto uzņēmumu SIA Baltic Development Group, kas nodarbojas ar automašīnu tirdzniecību un 2010.gadu ir noslēdzis ar negatīvu pašu kapitālu 147,92 tūkst. Ls apmērā,» norādīja I.Gulbe.

Runājot par SIA Baltic Development Group, K. Pone atzīst, ka tas ir viesnīcu operators, ar ko sadarbība ilgst jau no 2001.gada. No pērnā gada sadarbības mērķis bija palielināt tūrisma plūsmu no Lielbritānijas. BDG segusi visus zaudējumus un norēķinājusies ar trešajām personām, t.sk. par komunālajiem maksājumiem un maksājusi algas darbiniekiem – atbilstoši noslēgtajai vienošanās ar Boutique Hotel Ainavas, ko administratore vienpusēji lauzusi. Pašlaik administratore lauzusi līgumus ar gandrīz visiem ilggadējiem darbiniekiem un sadarbības partneriem, kas nodrošina viesnīcas ikdienas darbu, stāsta K. Pone.

Administratora vadībā esot uzlauzti e- pasti, kā arī darbinieku personiskie sociālo tīklu konti, par to ir iesniegts iesniegums policijā. Viesnīcā esošajam ekskluzīvajam restorānam Chavallier esot strauji krities apgrozījums, jo apmeklētāji nevēlas pusdienot un vakariņot šādā atmosfērā, turklāt ciešot Latvijas tēls ārvalstu investoru acīs.

K. Pone arī norāda uz vairākiem faktiem, kas apliecina viņa teikto. Proti, Valsts Policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde ir ierosinājusi kriminālprocesu par šo maksātnespējas procesu un iesaistītajām personām. K. Pone ir vērsies arī KNAB, FKTK, Drošības policijā, jo personu grupa ar valsts pārvaldes, administratīvo resursu palīdzību, iespējams, gūst sev materiālo labumu un vienlaikus izputina Latvijas uzņēmumus. K. Pone uzskata, ka šobrīd netiek pildīts LR AT Senāta 12.maija lēmums, ar ko tika nolemts apturēt Rīgas pilsētas Centra rajona tiesas sprieduma izpildi. Tas faktiski nozīmējot to, ka administratorei nav tiesību rīkoties Boutique Hotel Ainavas vārdā un rīkoties ar viesnīcas mantu, ne arī izplatīt paziņojumus Boutique Hotel Ainavas vārdā.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām