Pone: kameras klientu privātajās viesnīcas telpās ir meli

2011. gada 03. jūnijs plkst. 18:51
Dalies ar šo rakstu

«Kameras katrā pieklājīgā viesnīcā atrodas koplietošanas telpās – lai klienti justos droši un varētu arī kontrolēt darbiniekus. Par pārējām telpām – tie ir meli. Arī video redzamais ir apšaubāms,» DB norāda viesnīcas Ainavas īpašnieks un SIA Boutique Hotel Ainavas valdes Kaspars Pone.

Jāatgādina, ka portāls delfi.lv publicējis ziņu, kurā norādīts, ka viesnīcas telpās ilgstoši darbojusies nelegāla videonovērošanas un noklausīšanās sistēma, ar kuras palīdzību bijis iespējams ierakstīt viesnīcas klientu darbības gan koplietošanas telpās, gan numuriņos. Klāt pie ziņas pievienots video, kas apstiprinot aizdomas.

Tomēr K.Pone norāda, ka par iekārtām un visu pārējo, kas šobrīd atrodas viesnīcā, ir atbildīgas tās personas, kas tur atrodas patvarīgi un prettiesiski. Ņemot vērā, kā attiecīgo personu grupa ir panākusi savus iepriekšējos lēmumus, viņš nebrīnās, ka «iespējamas arī šādas provokācijas, jo acīmredzot viņiem ir grūti pārdzīvot sāpīgo zaudējumu tiesā».

Par izskanējušajiem apmelojumiem K.Pone sola vērsties policijā, tāpat kā to jau darījis iepriekš – saistībā ar I.Gulbes paziņojumiem par viņa uzņēmējdarbību. K. Pone uzsver, ka pats joprojām netiek savā īpašumā, turklāt viņa bizness un Rīgas kā tūrisma pilsētas tēls cieš nopietnus zaudējumus.

Savukārt a/s Swedbank, kas ir kreditors un ir pārņēmusi viesnīcu, pārstāve Kristīne Jakubovska DB apstiprināja, ka iesniegums par atklātām aizdomīgām ierīcēm atbilstoši likumam ir nodots Drošības policijai, bet tālāka izmeklēšana un arī informācijas sniegšana par izmeklēšanas gaitu līdz ar to ir drošības iestāžu kompetencē.

Jāatgādina arī, ka Augstākās tiesas Senāts 26.maijā atcēla Rīgas pilsētas Centra rajona tiesas spriedumu, ar kuru tika atzīta SIA Boutique Hotel Ainavas maksātnespēja un tas nodots jaunai izskatīšanai, kas notiks 13.jūnijā. Uzņēmuma maksātnespēja tika pasludināta 11. februārī.

Uzņēmuma administratore Ilze Gulbe apgalvo, ka, iepazīstoties ar situāciju viesnīcā Ainavas, atklājusi, ka uzņēmuma vadība aizplūdinājusi viesnīcas ienākumus uz citu savu saistīto uzņēmumu SIA Baltic Development Group, tādējādi izvairoties no maksājumiem kreditoriem. I. Gulbe uzskata, ka pērn uzņēmuma valdes loceklis Kaspars Pone apzināti pārtraucis sadarbību ar vairākām tiešsaistes rezervēšanas sistēmām un vairumtirgotājiem, bet citas izbeigušas sadarbību parādu dēļ.

:

 

Dalies ar šo rakstu