Mazais bizness

Sākam biznesu: Dēlīši ir tikai sākums

Anda Asere, 26.10.2016

SIA Duck Woodworks attīstītāji Jānis Pilābers un Sandra Parasova

Foto: Ritvars Skuja, Dienas Bizness

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Pašlaik SIA Duck Woodworks pamatprodukts ir dažādi virtuves dēļi no augstvērtīgiem kokmateriāliem; nākotnē uzņēmums vēlas attīstīties tā, lai būtu, ko atstāt mazbērniem

«Ražojam ekskluzīvus virtuves dēļus. Pēc tiem mūs zina un pazīst plašāk, bet principā darām visas tās lietas, ko pārējās galdniecības, – izgatavojam mēbeles un citas lietas,» saka Jānis Pilābers, SIA Duck Woodworks īpašnieks. Vaicāts, kas virtuves dēlīti padara ekskluzīvu, viņš teic, ka tas ir materiāls un apstrāde. Uzņēmums izmanto gan ozolu, gan arī riekstkoku, gan vengi, gan sarkankoku. Piemēram, virtuves dēlis no venges koka maksā 240 eiro. Jānis stāsta, ka šādus produktus izvēlas cilvēki, kuri to var atļauties un novērtē, ko uzņēmums dara, vēlas kaut ko individuālu un ekskluzīvu. «Ozols, riekstkoks, mahagonijs, sarkankoks – tie ir viscēlākie no kokmateriāliem, ko varam dabūt. Galvenais mūsu uzsvars – lai dēļi būtu atšķirīgi. Tos izvēlas cilvēki, kam patīk kvalitatīvas, labi nostrādātas lietas. Mūsu dēļos tiek ielikts daudz darba. Tie nav rūpnīcas sērijveida ražojumi,» viņš saka.

SIA Duck Woodworks strādā Cēsīs, un Jānis labi izsakās par pilsētas domi. «Kad sāku, domāju, ka nav jēgas iet uz domi, jo būs jāsastopas ar birokrātiju. Taču ar laiku uzzināju, ka dome ir superīga, piemēram, tai ir grantu konkursi uzņēmējiem,» viņš saka.

Visu rakstu Dēlīši ir tikai sākums lasiet 26. oktobra laikrakstā Dienas Bizness.

Komentāri

Pievienot komentāru