Start-up

TechChill mainās vadība

Lelde Petrāne, 07.03.2018

Foto: no personīgā arhīva

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Nevalstisko bezpeļņas organizāciju TechChill, kas plašākai sabiedrībai pazīstama kā jaunuzņēmumu konferences organizatoru komanda, turpmāk vadīs izpilddirektore Kristīne Korņilova.

Līdzšinējā vadītāja Marija Ručevska paliks organizācijas valdē.

Konference TechChill ir Latvijas jaunuzņēmumu kopienas pārstāvju iniciatīva, kas aizsākās pirms 7 gadiem līdz ar Latvijas pirmās un lielākās jaunuzņēmumu kopienas TechHub Riga dibināšanu. Pasākuma mērķis bija piesaistīt Latvijai ārvalstu investoru interesi, iedvesmot jaunuzņēmumu dibinātājus ar pieredzējušu uzņēmēju un ekspertu pieredzes stāstiem un reizi gadā pulcēt kopienas pārstāvjus.

No dažiem simtiem apmeklētāju pasākums audzis līdz Baltijas līmeņa pasākumam divu dienu garumā, kas šā gada februārī pulcēja teju divus tūkstošus dalībnieku, tādējādi veicinot Latvijas starptautisko atpazīstamību.

«Šogad turpināsim veiksmīgi iesāktos projektus un vienlaikus plānojam ieviest arī vairākas jaunas iniciatīvas, kuru vienojošais mērķis būs aktīvāk sastrādāties ar jaunuzņēmumu dibinātājiem un veicināt Latvijas jaunuzņēmumu vides atpazīstamību,» stāsta K. Korņilova.

Viņa ir bijusi daļa no TechChill vadības komandas vairāk nekā 3 gadus, un viņai ir pieredze jaunuzņēmumu nozarē vairāku gadu garumā. K. Korņilova iepriekš vadījusi apmaiņas programmu uzņēmējiem «Startupreneurs» un guvusi pieredzi kā projektu vadītāja gan TechHub Riga, gan arī īstenojot Startup Wise Guys akseleratora programmas Tallinā un Rīgā.

Nevalstiskās organizācijas valdē turpinās darboties līdzšinējā TechChill organizācijas vadītāja un līdzdibinātāja Marija Ručevska, Latvijas pirmās un lielākās jaunuzņēmumu kopienas TechHub Riga līdzdibinātāji investīciju fonda Change Ventures vadošais partneris Andris K. Bērziņš un jaunuzņēmuma Dripit.io dibinātājs un vadītājs Ernests Štāls, kā arī komunikācijas aģentūras Ethos vadītāja un Latvijas Startup asociācijas valdes locekle Līva Pērkone.

Nākošā jaunuzņēmumu iedvesmas konference TechChill norisināsies 2019. gada 21. un 22. februārī VEF Kultūras pilī.