Apranga pirmos zīmola Oysho veikalus Latvijā plāno atvērt Akropolē un Alfā 

Lietuvas apģērbu mazumtirgotājs Apranga pirmos zīmola Oysho veikalus Latvijā plāno atvērt nākamgad tirdzniecības centrā Akropole un tirdzniecības parkā Alfa, aģentūrai LETA pastāstīja Apranga grupas korporatīvo komunikāciju projektu vadītāja Lina Nuobariene.

LETA, 21.08.2018

Publicitātes foto

Viņa pastāstīja, ka Apranga APB ir dibinājusi savu 24. meitasuzņēmumu - Apranga OLV - ar 50 000 eiro pamatkapitālu, kas pārvaldīs Oysho veikalus Latvijā.

«2019.gadā plānots atvērt divus pirmos Oysho veikalus Latvijā tirdzniecības centros Akropole un Alfa Rīgā,» viņa pastāstīja.

Jau ziņots, ka 16.augustā Latvijā reģistrēts jauns Lietuvas apģērbu mazumtirgotāja Apranga meitasuzņēmums Apranga OLV, kas pilnībā pieder Lietuvas uzņēmumam Apranga.

Uzņēmuma valdē ir trīs locekļi - Ramūns Gaidamavičs, Ilona Šimkūniene un Aušra Tartiliene.

Tāpat vēstīts, ka saskaņā ar kompānijas sniegto informāciju Viļņas biržai Apranga apgrozījums, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli, šā gada pirmajos septiņos mēnešos veidoja 120,2 miljonus eiro, kas ir par 1,7% vairāk nekā attiecīgajā laika periodā pērn. Salīdzinot ar janvāri-jūliju pērn, šogad šajā laika posmā Apranga apgrozījums Latvijā pieaudzis par 0,6%, Lietuvā tas palielinājies par 1,1%, bet Igaunijā pieaudzis par 4,9%.

Trijās Baltijas valstīs pašlaik darbojas 182 Apranga veikali, kuru kopējā tirdzniecības platība ir 84,2 tūkstoši kvadrātmetru. Salīdzinot ar pagājušā gada jūlija beigām, tirdzniecības platība sarukusi par 0,2%. Lietuvā grupai ir 110 veikali, Latvijā - 43, bet Igaunijā - 29 veikali.

Grupas lielākais īpašnieks ar 60% akciju ir Lietuvas koncerna MG Baltic investīciju kompānija MG Baltic Investment. Apranga akcijas kotē Viļņas biržās oficiālajā sarakstā.

Jaunākais izdevums