Atpūta

Latvijas tirgū ienāk jauns kino operators

Laura Mazbērziņa, 20.09.2018

Foto: publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Iepirkšanās centrā Akropole pēc tā atvēršanas 2019. gadā līdzās modes un dzīvesstila preču veikaliem, kafejnīcām un restorānāniem, būs pieejams Apollo kinoteātris ar 9 auditorijām, tostarp pirmo Imax kinozāli Latvijā.

«Apollo būs pirmais kinoteātris Latvijā, kas pilnībā aprīkots ar lāzerprojektoriem, kuri nodrošina jaunu attēla kvalitātes līmeni, un jaunām, mūsdienīgām skaņas tehnoloģijām pilnvērtīgai kinomākslas baudīšanai,» saka Kaspars Beitiņš, Akropole Rīga vadītājs un Akropolis Group valdes loceklis .

Apollo kinoteātrī būs plašas sēdvietas, kā arī, nepametot sēdvietu, būs iespējams pasūtīt maltīti vai dzērienus no kino restorāna.

«Apollo ir tirgus līderis Igaunijā ar vislielāko kinoteātru skaitu, mūsdienīgām tehnoloģijām un kinozālēm. Šobrīd mūsu pārziņā ir 7 kinoteātri ar 28 kinozālēm, un Akropole ar 9 auditorijām un pirmo Imax kinozāli Latvijā būs mūsu līdz šim lielākais un modernākais kinoteātris Baltijā,» stāsta Kadri Ärm, Apollo Kino OÜ vadītāja.

Akropolē izvietotā Apollo kinoteātra zālēs būs kopumā 1130 sēdvietu, no kurām 200 būs Apollo Love Seats dīvāni un luksusa sēdvietas ApolloStar. Apmeklētāji varēs baudīt kino dažāda veida krēslos, kas tapuši itāļu ražotnē Lino Sonego.

Tiem, kam filmas patīk baudīt kopā ar maltīti, būs iespējams pasūtīt maltīti no O’Learys restorāna, apmeklētājus apkalpos viesmīļi, ļaujot iegādāties dzērienus un ēdienu turpat kinozālē. Krēslos ar pielāgojamu atzveltni un kāju paliktni ir iebūvēti planšetdatori, kuros varēs pasūtīt maltītes un dzērienus no restorāna ēdienkartes. Viesmīlis pasūtījumu atnesīs un pasniegs turpat pie galdiņa, ļaujot apvienot kino skatīšanos ar maltītes baudīšanu.

Visās Apollo kinoteātra auditorijās būs uzstādīti Barco 4K lāzerprojektori, kas nodrošinās attēla kvalitāti kā 2D, tā 3D formātā. Kinozāles būs aprīkotas ar jauno Dolby Atmos skaņas sistēmu, kas nodrošina jaudīgu un daudzdimensionālu skaņu.

Tev varētu interesēt arī:

Apranga pirmos zīmola Oysho veikalus Latvijā plāno atvērt Akropolē un Alfā

Akropole iegulda 7 miljonus transporta infrastruktūras izveidē un apkārtnes uzlabošanā

FOTO: Daudzfunkcionālais tirdzniecības centrs Akropole atzīmē spāru svētkus

O’Learys plāno atvērt izklaides zonu Akropolē

Tirdzniecības centri Baltijas valstīs plāno aktīvu paplašināšanos