Mazumtirdzniecība

Atklāts Gemmi juvelierizstrādājumu tirdzniecības automāts

Laura Mazbērziņa, 10.09.2018

Foto: facebook.com

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Tirdzniecības automātu bizness vēršas plašumā un tajos iespējams iegādāties ne tikai ātrās uzkodas, šokolādes batoniņus un bezalkoholisko dzērienus, bet arī citas lietas. Savu tirdzniecības automātu ieviesusi arī juvelierizstrādājumu fabrika Gemmi, piedāvājot tajā iegādāties rotaslietas, informē uzņēmumā.

Šis tirdzniecības automāts ir paredzēts kā vidusceļš starp internetveikalu un parasto veikalu. Iepriekš Gemmi rotaslietas varēja izgādāties internetveikalā un klātienes veikalā, bet šobrīd tiek piedāvāta iespēja preces apskatīt automāta vitrīnā, norēķinoties ar karti par precēm un saņemot tās nekavējoties. Šī iekārta ir izgatavota pēc SIA Money Express pasūtījuma.

Saskaņā ar Gemmi pētījumu, tad līdz 2020. gadam pasaulē būs pieejami 3,6 miljoni pieslēgtu tirdzniecības automātu. Ir sagaidāms, ka līdz 2022. gadam kopējais pārdoto preču un produktu apjoms, izmantojot tirdzniecības automātus, pieaugs līdz 42 miljardiem ASV dolāru (34 miljardiem eiro).

Šobrīd arī interneta tirdzniecības platforma Amazon aktīvi testē veikalus, kuru produkti nākotnē varētu tikt pārdoti šādos automātos.

Pirmais Gemmi tirdzniecības automāts Latvijā ir uzstādīts Rīgā, Slokas ielā, tirdzniecības centrā Maxima XXX.

Kompānija Gemmi specializējas VIP-suvenīru izgatavošanā. Uzņēmums piedāvā suvenīru, piemiņas medaļu, piekariņu un nozīmīšu, kā arī figūriņu izgatavošanu ar portretisku līdzību no dārgmetāliem un citiem metāliem.

Komentāri

Pievienot komentāru