Investors

BaltCap Izaugsmes fonds iegādājies 30% Kool Latvija kapitāldaļu

Db.lv, 07.11.2018

Foto: Zane Bitere/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

BaltCap Izaugsmes Fonds (BaltCap Growth Fund) ir parakstījis vienošanos, kļūstot par nozīmīgu kapitāldaļu turētāju Kool Latvija, iegādājoties aptuveni 30% uzņēmuma kapitāldaļu.

Tādējādi, jauna koncepta degvielas uzpildes staciju tīkls Kool Latvija iegūs kapitālu straujai tālākai kompānijas izaugsmei.

Kopš dibināšanas Kool ir piesaistījis finansējumu vairāk nekā 7.5 miljonu eiro apmērā no dažādiem vietējiem uzņēmējiem, kā arī privātiem un institucionāliem ieguldītājiem.

«Mēs esam cieši sekojuši Kool attīstībai kopš tā dibināšanas un esam patīkami pārsteigti par vadības komandas un koncepta kvalitāti. Mēs uzskatām, ka Kool ir pamatotas iespējas kļūt par nozīmīgu vietējās degvielas mazumtirdzniecības tirgus daļu, piedāvājot labu vietējo alternatīvu lielajiem ārzemju tīkliem,» teicis Mārtiņš Jaunarājs, BaltCap Izaugsmes fonda partneris.

«Mēs esam ļoti gandarīti, ka Baltijā vadošais privātā kapitāla fonds ir augstu novērtējis Kool konceptu un izvēlējies ieguldīt līdzekļus Kool. Šī investīcija mums palīdzēs turpināt Kool tīkla attīstību, atverot vairākas jaunas degvielas uzpildes stacijas līdz 2019. gada beigām. Esam pārliecināti, ka Kool būs ļoti konkurētspējīgs tirgus dalībnieks, ko jau ir pierādījuši esošo uzpildes staciju rādītāji un klientu lojalitāte,» teicis Sandis Šteins, Kool Latvija valdes loceklis.

SIA Callidus Capital darbojas kā ekskluzīvs Kool finanšu konsultants, palīdzot visos kapitāla piesaistes posmos kopš 2016.gada.