Pakalpojumi

Bolt uzsāk piegādes pakalpojumu uzņēmumiem Rīgā

Lelde Petrāne, 06.04.2020

Foto: Postimees Grupp/Scanpix Baltics/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Transporta pakalpojumu platforma "Bolt" uzsākusi "Business Delivery" pakalpojumu Rīgā.

Šis pakalpojums palīdz savienot uzņēmumus ar "Bolt" kurjeriem, lai pieteiktu preču sūtījumus tiešsaistē un par pieņemamām cenām varētu nogādāt tos klientiem tajā pašā dienā vai pat stundā.

"Ņemot vērā mūsu pieredzi transporta nozarē, plašo kurjeru tīklu un tehnoloģijas, esam uzsākuši nodrošināt biznesa piegādes. Šajā laikā vietējie tirgotāji ir vieni no pirmajiem, kas saskarās ar būtiskām izmaiņām, jo viņi galvenokārt paļaujas uz klientiem, kas veikalu apmeklē uz vietas. Pakalpojums ieviests, lai atbalstītu pārdevējus un palīdzētu cilvēkiem palikt mājās, kā arī šoferi "Bolt" platformā turpinātu gūt ienākumus," stāsta "Bolt" reģionālais vadītājs Latvijā Kārlis Ķezberis.

Pārdevēji var augšuplādēt informāciju par visām nepieciešamajām piegādēm CSV faila formātā, vai tās ievadīt manuāli, aizpildot veidlapu tiešsaistē. Tāpat iespējams izvēlēties, vai pasūtījumus nepieciešams veikt nekavējoties, vai ieplānot to izpildi 48 stundu laikā. Pateicoties lielajam sadarbības partneru lokam, kurjers pēc sūtījuma var ierasties pat dažu minūšu laikā.

"Šo pakalpojumu var izmantot visa veida uzņēmumi – sākot no restorāniem un lielveikaliem, beidzot ar nelielām tirdzniecības vietām un pat interneta veikaliem, kas saskarās ar neplānotu izaugsmi pieprasījumā. Tas noderēs ikvienam, kam nepieciešams piegādes pakalpojums, lai veiktu "pēdējās jūdzes" piegādes un nodrošinātu vairāku saņēmēju vienlaicīgu apkalpošanu," piebilst K. Ķezberis.

Pēc pasūtījumu pievienošanas, kad tiks apstiprināta pasūtījuma piegāde, "Bolt" nosūtīs kurjeru, lai norādītajā laikā sūtījumu paņemtu. Reāllaika izsekošanas funkcija nodrošinās to, ka gan pārdevējs, gan sūtījuma saņēmējs ir informēts par pasūtījuma piegādes gaitu. Sūtītājs tiks informēts tīmekļa lietotnē, bet klients saņems SMS paziņojumu par piegādes uzsākšanu, paredzamo sūtījuma saņemšanas laiku un kurjera kontaktinformāciju.

Arī šis "Bolt" pakalpojums tiks nodrošināts tikai ar bezkontakta piegādi, lai ierobežotu Covid-19 vīrusa izplatību. Sūtītājam būs jānorāda vieta, kur kurjeram saņemt sūtījumu un kur nepieciešams novietot sūtījumu, lai tas nenonāktu tiešā kontaktā ar saņēmēju.

Uzņēmumi var pietiekties pakalpojumam aizpildot formu tiešsaistē vai rakstot uz e-pastu [email protected]

"Bolt", iepriekš pazīstams kā "Taxify", 2013. gadā dibināja Markuss Villigs (Markus Villig). "Bolt" investoru vidū ir "Daimler", "Didi Chuxing", "Korelya Capital" un "TransferWise" līdzdibinātājs Taavets Hinrikus.

Komentāri

Pievienot komentāru