Ražošana

FOTO: Jensen Metal ražotnes izveidē iegulda 1,3 miljonus eiro

Žanete Hāka, 08.06.2016

Foto: Jensen Metal

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Uzņēmums Jensen Metal, kas atrodas Liepājas biznesa centrā, Kapsēdes ielā 2, šogad ir paplašinājies un gandrīz 3000 kvadrātmetru platībā tapusi jauna un moderna ražotne, informē uzņēmuma pārstāvji.

Ražotnes izveidē un jaunu iekārtu iegādē investēti 1,3 miljoni eiro. Līdz ar augošo pieprasījumu un ražošanas jaudu palielināšanos, uzņēmums šogad aicina komandai pievienoties 15 līdz 20 jaunus darbiniekus.Jensen Metal apgrozījums 2015./2016. finanšu gadā sasniedza 20,8 miljonus eiro un jau otro gadu pēc kārtas pieaugums ir aptuveni 20% apjomā.

Uzņēmums ir arī sasniedzis rentabilitātes līmeni, kas ļauj veikt salīdzinoši lielas investīcijas un nodrošina stabilitāti. Jensen Metal plāno izaugsmi arī turpmāk, bet ņemot vērā to, ka uzņēmumam pašlaik nav pietiekoša darbaspēka resursa, tas apgrūtina klientu pasūtījumu izpildi.

Kopumā uzņēmums Liepājas biznesa centrā aizņem gandrīz 17 000 kvadrātmetru lielu platību. Lielākie eksporta tirgi ir Dānija (56%), Nīderlande (22%), Vācija (14%), ASV (5%). Uzņēmumā ražotā produkcija aptver ļoti plašu nozaru spektru – pārtikas rūpniecību, furnitūras nozari, enerģētikas sektoru, lauksaimniecības, kā arī būvniecības sektoru. Uzņēmuma klienti ir globālā līmenī vadošie uzņēmumi un saražotā produkcija tiek izplatīta pa visu pasauli, sākot no Skandināvijas valstīm līdz pat Austrālijai.