FOTO: Likteņdārzā ievieš viedierīces 

Akcijas Top Latvijas Likteņdārzs! Stāsti par vectēviem dienā ar Kokneses fonda padomes priekšsēdētājas, Eiropas Parlamenta deputātes Sandras Kalnietes uzrunu Likteņdārzā atklāta jauna digitāla ekspozīcija Liktens gāte, vēsta reģionālais medijs Staburags.

Dienas Bizness, 20.06.2017
1/11

Foto: Agita Grīnvalde-Iruka, Staburags

Digitālā ekspozīcija veidota kā taka ar 12 pieturvietām, kurās iezīmēti svarīgākie Latvijas vēstures mirkļi kopš 20. gadsimta sākuma.

Fotogrāfijas - raksta galerijā!

Lai izlasītu ekspozīcijas materiālus, vispirms internetā jāatrod un lejupjāielādē aplikācija Liktens gāte. Pie katras stacijas ar planšeti jānoskanē kodu, kas iestrādāts staciju stendos. Atklāšanas brīdī digitālā ekspozīcija darbojās tikai planšetēs, vēlāk to varēs izdarīt arī viedtālruņos. Taka jāizstaigā noteiktā secībā, jo, ja kāda stacija tiks izlaista, nākamajā informācijas daļu nevarēs atvērt. Teksts lasīšanai sagatavots latviešu un angļu valodā. Šobrīd informāciju var tikai lasīt, klausīties nav iespējams, jo teksta sagatavošanai audioierakstā ir lielas izmaksas.

Tie, kuriem nebūs līdzi savas viedierīces, planšetes varēs saņemt informācijas centrā. Sākumposmā tās varēs saņemt bez maksas, vēlāk par tām būs noteikta nomas maksa.

Jaunākais izdevums