Start-up

Iegulda 250 tūkstošus eiro SIA Tapcore

Lelde Petrāne, 08.06.2017

Foto: REUTERS/SCANPIX/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Riska kapitāla fonds FlyCap veicis investīciju 250 000 eiro apmērā SIA Tapcore.

Tāpat kā tas notiek ar filmām, kuras cilvēki piratizē un kuras var lejupielādēt no interneta, par upuri ir krituši arī daudzi mobilo aplikāciju izstrādātāji. Tā, piemēram, mobilās spēles, kuras pirāti nozog no Google Play veikala un cilvēki tās var lejupielādēt dažādās interneta vietnēs. Pirāti uzlauž aplikāciju kodu un lietotājiem nav jāmaksā, kā rezultātā spēļu izstrādātājiem iet secen potenciālie ieņēmumi.

Tapcore risina šo problēmu interesantā veidā, sadarbojoties ar šiem izstrādātājiem un ieliekot speciālu kodu viņu izstrādātajās aplikācijās.

Kad šīs aplikācijas tiek nozagtas, lietotājiem tiek rādītas reklāmas, kas nāk no visdažādākajiem reklāmdevējiem. Šīs reklāmas ir profesionāli un glīti noformētas un neparādās pārāk bieži, lai nekaitinātu lietotāju. Turklāt reklāmas rādās, ne tikai lietojot to aplikāciju, bet arī ārpus tās, lietojot citas telefona vietnes. Tapcore ģenerē ieņēmumus no reklāmdevējiem.

FlyCap investīcija tiks ieguldīta produkta uzlabošanā un komandas stiprināšanā. Uzņēmuma ikmēneša ieņēmumi kopš investīcijas jau ir trīskāršojušies.

KS FlyCap Investment Fund I AIF ir riska kapitāla fonds, kas pārvalda EUR 15 milj. lielu fondu. FlyCap jau ir ieguldījis tādos uzņēmumos kā AirDog, HansaMatrix, MolPort, Mailigen, Sonarworks, RCG Lighthouse, Arsenal Industrial, Cannelle Bakery, Tepix, Latgales Granulas, NMS Laboratorija, Bio2you un citos.

Komentāri

Pievienot komentāru