Atpūta

Izskanējis pirmais Lielā dzintara tiešraides koncerts

Lelde Petrāne, 14.04.2020

Foto autore: Agnese Tauriņa

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Liepājas koncertzāle "Lielais dzintars" pirmo reizi saviem klausītājiem nodrošinājusi koncertu tiešraidē.

Latviešu pianists Andrejs Osokins tukšā koncertzāles Lielajā zālē uz klavierēm atskaņoja trīs mūzikas dižgaru – Johana Sebastiāna Baha, Kloda Debisī un Ludviga van Bēthovena – skaņdarbus.

Šo koncertu savās mājās pie ekrāniem vēroja simtiem skatītāju visā pasaulē.

"Milzīgs paldies katram, kas pieslēdzās manā mūžā pirmajam solokoncertam tiešsaistē! Paldies Liepājas koncertzālei "Lielais dzintars" par ideju turpināt lielus, nopietnus koncertus, neskatoties ne uz kādiem šķēršļiem. Priecājos, ka tieši mans koncerts bija "Biļešu Paradīzes" pirmais tiešraidē nodrošinātais pasākums," komentē pianists A. Osokins.

Pianists uzstājās ar īpašu, Lieldienu laikam sagatavotu programmu. Pirms koncerta bija iespēja klausīties Liepājas koncertzāles valdes priekšsēdētāja Timura Tomsona sarunu ar A. Osokinu.

Svētku koncerta filmēšana notika tukšā skatītāju zālē, ievērojot visus drošības pasākumus. Tiešraidi ar Liepājas pašvaldības un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu rīkoja SIA "Lielais Dzintars" sadarbībā ar "Biļešu paradīzi".

T. Tomsons biznesa portālam db.lv norādīja: "Koncerta kopējo skatītāju skaitu ir grūti noteikt, jo viena biļete bija derīga uz visu mājsaimniecību. Rēķinām, ka vidēji tie varētu būt ap 1000 skatītāju, kas nozīmē, ka, runājot paralēlēs, esam piepildījuši Liepājas koncertzāles "Lielais dzintars" Lielo zāli.

Koncerta biļešu ieņēmumi daļēji nosedza tā izdevumus. Biļetes uz tradicionālā veidā īstenotu koncertu mēs parasti sākam tirgot aptuveni 5 vai 6 mēnešus iepriekš, šeit mums biļetes bija jāpārdod 5 dienās, kas arī norāda uz dažādiem izaicinājumiem - digitālā vide prasa daudz ātrāku reakciju, precīzāku plānošanu. Tā bija pirmā šāda veida pieredze gan mums, gan arī "Biļešu paradīzei", kas nodrošināja koncerta translāciju, tāpēc kopā daudz mācījāmies un ieguvām. Ar gala rezultātu esam apmierināti!"

Komentāri

Pievienot komentāru