Foto

Karaliskie jūras kājinieki pozē labdarības kalendāram

Gunta Kursiša, 21.11.2012

2013. gada Karalisko jūras kājinieku veidots kalendārs, kas tiek pārdots, lai atbalstītu Afganistānā dienošos karavīrus un viņu ģimenes

Avots: Go Commando

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Labdarības organizācija Go Commando, kas vāc līdzekļus Lielbritānijas Karalisko jūras kājinieku (Royal Marines) ģimeņu atbalstam, sākusi pārdot kalendāru, kuru izveidojuši jūras spēku kareivji, iejūtoties modeļu un fotogrāfu lomā.

Kalendāru 2013. gadam veidojuši desantnieki, kas pašlaik dienē Afganistānā. Karavīri iejutās gan modeļu, gan fotogrāfu lomā, tādēļ kalendārs pilnībā uzskatāms par Royal Marines dienējošo «šedevru», skaidrots labdarības organizācijas Go Commando mājas lapā.

«Lai arī kalendārs ir ļoti jautrs, lūdzu atceraties fakta, kādēļ tas izveidots, nopietno pusi. Jo vairāk kalendāru mēs pārdosim, jo vairāk līdzekļu tiks savākts Afganistānas kareivjiem un viņu ģimenēm,» teikts labdarības organizācijas mājas lapā.

Kalendārs iegādājams Go Commando interneta veikalā, un tas maksā 9,99 Lielbritānijas mārciņas. (aptuveni 8,70 Ls).

Organizācija Go Commando izveidota 2010. gada novembrī, lai organizētu ziedojumus, kas tika sniegti Afganistānā esošo kareivju un viņu ģimeņu atbalstam. Pašlaik Go Commando kļuvusi par nacionālu labdarības organizāciju.

Labdarības kalendāru, kuros redzami uzņēmumu darbinieki, pārdošana izplatīta daudzu kompāniju vidū. Tā, piemēram, no aviokompānijas Ryanair kalendāra pārdošanas gūti ieņēmumi ap 100 tūkstošu eiro apmērā, kas pilnībā tiks novirzīti labdarībai. Arī lidsabiedrība airBaltic ik gadu veido kalendāru, kurā redzamas aviokompānijas stjuartes. Savukārt Polijas zārku ražotājs ar savu kalendāru, kurā puskailas modeles, kas gan nav uzņēmuma darbinieces, pozē pie uzņēmuma izgatavotajiem zārkiem, izpelnījies katoļu baznīcas nosodījumu.