Ražošana

Knauf ievēlēts jauns valdes priekšsēdētājs

Db.lv, 16.08.2018

Foto: Vitālijs Stīpnieks, Dienas Bizness

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Par celtniecības materiālu ražotāja un vairumtirgotāja SIA «Knauf» valdes priekšsēdētāju iecelts Jānis Kraulis, kurš iepriekš bijis uzņēmuma valdes loceklis, ziņo «Lursoft» Klientu portfelis.

Jānis Kraulis bija SIA «Knauf» izpilddirektors no 1999.gada, bet no 2004. līdz 2014.gadam bija uzņēmuma valdes loceklis.

Līdz šim uzņēmuma valdes priekšsēdētājs bija Lietuvas pilsonis Darius Meškuotis, kurš valdes priekšsēdētāja amatā tika iecelts šīs gada janvarī. Taču turpmāk Darius Meškuotis būs uzņēmuma valdes loceklis.

SIA «Knauf» valdes locekles amatu atstājusi valdes locekle Beatrise Ērika (Beatrix Erika) Peter-Knauf, un viņas vietā par valdes locekli iecelts Polijas pilsonis Jacek Kazimiers Jakubiszyn.

Izmaiņas komercreģistrā ierakstītas 15.augustā.

SIA «Knauf» dibināta 1994.gadā, tās pamatkapitāls ir 7 117 506 eiro, un vienīgais īpašnieks ir Vācijā reģistrētā kompānija «Knauf International GmbH».

SIA «Knauf» 2017.gadā strādāja ar apgrozījumu 58,451 miljona eiro apjomā, un uzņēmuma peļņa pēc nodokļiem bija 8,773 miljoni eiro. Uzņēmums nodarbināja 186 darbiniekus un nodokļos Latvijas valsts kopbudžetā samaksāja 4,457 miljonus eiro.

Lasi Vēl:

Eksportspēja: Knauf pārdod nevis produktu, bet risinājumu

Kā top?: Ģipškartons uzņēmumā Knauf

Komentāri

Pievienot komentāru