Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Maizes un konditorejas izstrādājumu ražotājs SIA "Liepkalni" dīkstāves pabalstam pieteicis 37 darbiniekus, informēja uzņēmuma īpašnieks ir Dagnis Čākurs.

Pēc viņa sacītā, iespēju robežās uzņēmums turpina ražot arī ārkārtējās situācijas apstākļos, bet dīkstāvei nācies pieteikt 37 cilvēkus, kuri bija nodarbināti uzņēmuma struktūrvienībās, kas ražo specifiskāku sortimentu ar ārkārtējā situācijā kritušos apgrozījumu. Kopējais uzņēmumā nodarbināto skaits ir apmēram 150.

Uzņēmumam pašam piederošās tirdzniecības vietas turpina strādāt arī ārkārtējā situācijā, arī produkcijas piegādes uz Igauniju nav apstājušās - preču plūsma turp turpinājusies visu šo laiku, taču ir piedzīvots apgrozījuma kritums.

Čākurs atturējās prognozēt, vai uzņēmuma darbību kā pozitīvi ietekmēs plānotā robežu atvēršana starp Baltijas valstīm, ņemot vērā, ka uzņēmumam ir ražotne un veikals Igaunijā, netālu no Pērnavas virzienā uz Rīgu, "Via Baltica'' ceļa malā. Daudz kas ir atkarīgs no pieprasījuma un tā, vai Igaunijas tirgus ekonomiski atdzīvosies.

"Mūsu apgrozījums atkarīgs arī no cilvēku pirktspējas kopumā. Ražojam maizi un konditorejas izstrādājumus. Līdz ar to mūsu sortimentā ir gan pirmās nepieciešamības preces, gan arī tādi produkti, kuru pārdošanu ietekmē cilvēku vispārējā pirktspēja," viņš pauda, skaidrojot, ka, samazinoties ienākumiem, krītas arī pieprasījums pēc precēm, kas nav pirmās nepieciešamības.

Čākurs teica, ka ārkārtējās situācijas ietekmē krities pieprasījums pēc eksklusīvākām preču grupām, kā piemēram, tortēm vai krēma izstrādājumiem, kas nav pirmās nepieciešamības preces. Tāpat cilvēki mazāk svin svētkus, jo plašākā lokā pulcēties nav ļauts, kas arī varētu būt ietekmējis pieprasījumu. "Liepkalnu" īpašnieks pauda cerību, ka ekonomiskā situācija pakāpeniski uzlabosies un tas pozitīvi ietekmēs pirktspēju. Taču laiks rādīs, kā būs.

Viņš pieļāva, ka Covid-19 ietekmē varētu nākties veikt arī kādas korekcijas uzņēmuma šā gada plānos, bet konkrēti lēmumi vēl nav pieņemti un būs atkarīgi no situācijas turpmāk. Vienlaikus viņš apliecināja, ka "Liepkalni" pagaidām ir apņēmības pilni turpināt ražošanu. Ražošanā ieviesti nepieciešamie drošības pasākumi, tostarp pastiprināta dezinfekcija, sociālās distances ievērošana un darbs maiņās tiek plānots tā, lai mazinātu saslimšanas riskus.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka 2018.gadā "Liepkalnu" apgrozījums pieaudzis par 7,8% - līdz 8,104 miljoniem eiro, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 27,6% - līdz 276 048 eiro. Kompānijas 2019.gada finanšu rezultāti pagaidām nav publiskoti.

Kompānija "Liepkalni" reģistrēta 1992.gadā, un tās pamatkapitāls ir 194 682 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Dagnis Čākurs.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Uzņēmums SIA Liepkalni atsevišķā ceptuvē uzsācis bezglutēna produktu ražošanu, informē uzņēmumā.

Jaunā bezglutēna produktu līnija veidota, rūpējoties par bezglutēna dzīvesveida piekritējiem un cilvēkiem ar palielinātu pārtikas jutību vai alerģiju. Lai arī sastāva ziņā atšķirīgi, tomēr garšu ziņā šie produkti būs līdzvērtīgi klasiskiem konditorejas gardumiem.

Maizes ražotājs Liepkalni dīkstāves pabalstam pieteicis 37 darbiniekus 

Maizes un konditorejas izstrādājumu ražotājs SIA "Liepkalni" dīkstāves pabalstam pieteicis 37 darbiniekus,...

“Uzņēmums šos specializētos produktus ceps pilnīgi atsevišķā ražotnē. Tādējādi tiks izslēgta jebkāda kviešu, auzu, miežu un rudzu daļiņu nokļūšana bezglutēna grupas produktos. Šo nišas grupu izstrādājām ar augstu atbildības sajūtu pret cilvēkiem ar palielinātu pārtikas jutību,” atklāj bezglutēna produktu grupas projekta virzītāja Agne Čākure.

Jauno bezglutēna produktu līniju sākumā veidos 10 produkti - sāļie un saldie cepumi, brauniji, riekstiņi, kā arī keksiņi. Divi no produktiem nesaturēs arī laktozi, rūpējoties par pircējiem, kuriem ir ne tikai glutēna, bet arī laktozes nepanesamība.

Sēnītes atjaunošanas sapnis izsapņots - objekts pārdošanā par 580 000 eiro 

Latvijas padomju laika pērles – restorāna komplekss Sēnīte – reanimēšanas iecere ir...

SIA Liepkalni Latvijā darbojas kopš 1992. gada, ikdienā ražojot pēc senču receptēm gatavotu maizi, kā arī plaša klāsta konditorejas gardumus. No 2018. gada uzņēmums ražošanu uzsācis arī Igaunijā.

Uzņēmuma apgrozījums 2019.gadā sasniedza 8,955 miljonus eiro, savukārt kompānijas peļņa pieauga teju divas reizes un bija 542 676 eiro.

Komentāri

Pievienot komentāru