Portāls eiriks.lv piedāvās iespēju ātri nopelnīt un risinās darbaspēka trūkumu uzņēmumos 

Latvijā atklāta jauna vietne steidzamo darbu pasūtītājiem un izpildītājiem – eiriks.lv. Tā paredzēta darbu pasūtītājiem, kam darbinieks vai palīgs nepieciešams steidzami, savukārt darbu izpildītājiem – brīžos, kad nauda vajadzīga jau šodien. Uzņēmējiem tā tiek pozicionēta kā ātrā palīdzība, ja steidzami trūkst darbinieku.

Lelde Petrāne, 06.6.2019

Attēls: Publicitātes

«Uzņēmējiem, privātpersonām un mājsaimniecībām, kam nepieciešams nekavējoties atrast vai aizvietot darbiniekus un rast risinājumu krīzes situācijā, eiriks.lv ir kā glābiņš un «ātrā palīdzība». Portāla moto ir divējāds – darbu izpildītājiem tas ir «Neslinko – eiriko!», bet darbu pasūtītājiem - «Tiks izdarīts!», skaidro eiriks.lv izveidotāji.

Portāls gan pildīs tikai sludinājumu «dēļa» funkciju un neko negarantēs, portāla noteikumi ir tikai ieteikumi, lai veiksmīgāk atrastu labāko darbu veicēju konkrētajam darbam un dienā, kad tas nepieciešams, biznesa portālam db.lv paskaidroja Ilona Grīnberga, viena no eiriks.lv izveidotājām. «Portāls nemaisīsies darbu pasūtītāju un darbu izpildītāju attiecībās,» viņa akcentēja.

Sludinājuma ievietošana darbu pasūtītājiem būs par maksu.

Mērķis ir, ka platforma Eiriks.lv ievietotajiem sludinājumiem «nodrošinās tūkstošiem apmeklētāju, garantējot maksimālo izpildītāju skaitu tieši ar tiem darbu veicējiem, kas sludinājumu publicēšanas dienā ir motivēti darbam un gatavi tos veikt nekavējoties». I. Grīnberga norāda, ka sludinājumu popularitāte tiks veicināta, tos pārpublicējot sociālajos tīklos un citās platformās attiecīgajai auditorijai.

Jau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.

Ievietotie darba sludinājumi būs aktīvi 48 stundas, un šāda kārtība ir veidota ar mērķi nodrošināt darba izpildītājiem tikai aktuālos steidzamo darbu piedāvājumus.

Lai palielinātu izredzes tikt pie visatbilstošākā kandidāta darba veikšanai, portāla veidotāji iesaka ievietot sludinājumu video formātā. Šāda iespēja esot jaunums Latvijā un ļauj darba sludinājumu padarīt īpaši efektīvu, lai potenciālais darba veicējs spētu labāk izvērtēt savu atbilstību.

«Portāla eiriks.lv svarīgs noteikums darbu izpildītāju piesaistīšanai ir naudas norēķins pirmajā darba dienā pēc darba. Tas nozīmē, ka naudu par paveikto darba ņēmējs saņems tajā pašā dienā, ja vien puses nevienosies par citiem noteikumiem. Darbu pasūtītāji, kas ir uzņēmumi, var likumīgi izmantot eiriks.lv, deklarējot darbinieku VID sistēmā un parakstot īstermiņa vienošanos,» saka I. Grīnberga. Potenciālajiem darbu darītājiem viņa iesaka piereģistrēties VID kā saimnieciskās darbības veicējam.

Darbu izpildītājiem eiriks.lv ir radīts kā «ātrās» naudas avots un dod iespēju katram sev kļūt par bosu vai saimnieku. Eiriks.lv mainīšot ieradumus, sniedzot iespēju izvēlēties darbu, kādu vēlas, tieši dienā, kad vēlas, un jau vakarā saņemt naudu. Eiriks.lv paredzēts ikvienam, kam ir vēlēšanās nopelnīt, pietrūkst līdz algai vai nepietiek rēķinu nomaksai, piebilst I. Grīnberga.

Runājot par Latvijā aktuālo darbaspēka pieejamības problēmu, I. Grīnberga norāda, ka šīs problēmas dēļ arī portāls izveidots, jo Latvijā darbaspēka trūkuma dēļ gan uzņēmumiem, gan mājsaimniecībām ir grūti atrast dažādus speciālistus steidzamajiem darbiem un ne tikai. Uzņēmumiem eiriks.lv paredzēts gan steidzamajiem darbiem, gan kādas vakances aizpildīšanai, piemēram, darbinieka slimības laikā. Tāpat iespējams arī atrast un ar kāda maza darba izpildi pārbaudīt potenciāli vērtīgu darbinieku.

Portāls eiriks.lv savu darbību uzsāk 6.jūnijā. Portāla izveidē un attīstībā ieguldīto investīciju apjomu I. Grīnberga neatklāj.

Tevi varētu interesēt

Konkurence sabiedrisko attiecību nozarē ik gadu saasinās, katrs uzņēmums cenšas piedāvāt klientiem...

Jaunuzņēmumi, kas darbojas, lai radītu inovatīvu produktu vai biznesa modeli, bieži vien...

No preču un pakalpojumu daudzveidības iegūst gan patērētājs, gan visa tautsaimniecība kopumā....

Latvijā pašapkalpošanās automazgātavu burbulis vēl nav pārsprādzis. Vismaz Rīgas būvvaldē...

Kultūrvieta Kursas putni, kas Liepājā darbu uzsāka pirms trim gadiem, atradusi jaunu mājvietu...

Nepalaid garām

Dzelzceļa līnijas "Rail Baltica" projekta īstenotāji atklājuši pirmās nākotnes infrastruktūras...

Nākamajā gadā uzņēmējiem gaidāms ne viens vien izaicinājums, taču tajā pašā laikā...

Par čeku loterijas devumu ēnu ekonomikas apkarošanā un nodokļu ieņēmumu palielināšanā varēs...

Ekonomikas izaugsmes bremzēšanās ir vērojama, taču vismaz tuvāko gadu laikā tik dziļa...

Latvijas tehnoloģiju uzņēmumi saredz iespēju darbiniekiem strādāt attālināti, taču ļaut strādāt...

Novembra sākumā Rīgā, Ģertrūdes ielā atklāts salons BG Suits, kas piedāvā gan...

Norisinājusies ikgadējā Dienas Biznesa rīkotā TOP 500 apbalvošanas ceremonija, kurā tiek atvērts...

No šīs sadaļas

Ziņu portāls A/S «Delfi», kas ir meitasuzņēmums Tallinas biržā kotētajai AS «Ekspress Grupp»,...

«Šā gada otrajā pusē Rimi uzsāks e-komercijas pakalpojumu,» atbildot uz biznesa portāla...

Ja darba dienu vidū populārākās ierīces interneta pārlūkošanai ir datori, tad vakaros un...

Paredzams, ka ceturtdien ikgadējā pilnsapulcē notiks balsojums, lai Marku Zakerbergu atceltu no...

Kuba trešdien paziņoja, ka tā legalizē privātos bezvadu interneta Wi-Fi tīklus un...

Sociālais tīkls «Facebook» pusgada laikā izdzēsis vairāk nekā trīs miljardus viltus profilu,...

Latviešu uzņēmums «UX Design Agency» izcīnījis sudraba apbalvojumu pasaulē plašākajā dizaina...

Biznesa portāls db.lv šorīt konstatēja, ka sociālajā tīklā Facebook lietotājiem tiek piedāvāts...

Visbiežāk reklāmu bloķētājus lieto mājas datoros, visretāk – planšetdatoros, noskaidrots...

Aizvadīta Latvijā labāko interneta veikalu apbalvošanas ceremonija The Latvian Ecommerce Award 2018,...