Rīgas centrā turpinās veikalu nomnieku rotācija 

Pieprasītākajās tirdzniecības vietās Rīgā nomas likme 2010. gada sākumā ir 8 līdz 25 eiro kvadrātmetrā, informē Nira fonds.

, 01.02.2010

Laikā no 2002. līdz 2007. gadam pat viszemākā nomas maksa nenoslīdēja zemāk par 20 eiro kvadrātmetrā. Maksimālās likmes, par kurām notika reāli darījumi, sniedzās līdz 90 eiro kvadrātmetrā.

Starpība starp maksimālo un minimālo nomas likmi tagad ir neliela, un nomnieki, samaksājot divus trīs eiro kvadrātmetrā vairāk, var iegūt sev vietas, kas viņiem ir pievilcīgākas izvietojuma un cilvēku plūsmas ziņā, pauž kompānija.

Brīvu vietu galvenajās Rīgas tirdzniecības ielās – Vaļņu, Audēju, Tērbatas, Elizabetes, Krišjāņa Barona, Merķeļa un Brīvības ielā – kļūstot mazāk. To veicina zemās nomas likmes.

Tiesa, pēc Db.lv novērojumiem, tieši janvārī ir atbrīvojušās platību ziņā apjomīgas telpas Tērbatas ielā, tostarp, piemēram, slēgti bērnu preču veikali Okaidi un Obaibi, izvākts divu stāvu veikals Mosquito/Miss Sixty Tērbatas un Lāčplēša ielas stūrī.

Nira fonds atzīmē, ka nomnieku rotācija turpinās. Ir uzņēmumi, kuru tirdzniecības punkti gada laikā ir mainījuši savu adresi divas, trīs reizes.

Jaunākais izdevums