Sēklu tirgotājai Kurzemes sēklas krities apgrozījums un peļņa 

Sēklu tirgotāja SIA Kurzemes sēklas pērno gadu noslēgusi ar 4,26 milj. eiro apgrozījumu, kas ir par 12,4% mazāk nekā 2012. gadā, kad tika apgrozīti 4,86 milj. eiro, liecina Lursoft dati.

Gunta Kursiša, 20.01.2014

Vēl ievērojamāk uzņēmumam pērn, salīdzinot ar 2012. gadu, ir samazinājusies peļņa. Tā gada laikā nokritusi no 103,2 tūkst. eiro līdz 5,8 tūkst. eiro.

Lielāko daļu no kopējiem ienākumiem SIA Kurzemēs sēklas nodrošināja sēklu un dārza inventāra pārdošana vietējā tirgū un ienākumi no degvielas realizācijas.

Pērn SIA Kurzemes sēklas veica remontdarbus un paplašināšanās darbus Saldus sēklu veikalā. Pērn veiktas investīcijas ražošanā – tika uzstādīts tintes printeris sēklu paciņu apdrukai. Iekārta ļauj samazināt laiku, kas tiek veltīts sēklu fasēšanai, uzsvēra uzņēmuma pārstāvji. Tāpat arī SIA Kurzemes sēklas 2013. gadā iegādājās un uzstādīja automātisko iekārtu etiķešu uzlīmēšanai lielajiem sēklu iepakojumiem.

SIA Kurzemes sēklas savu produkciju tirgo 14 firmas veikalos, kā arī sadarbībā ar lielveikalu tīkliem un citiem sadarbības partneriem.

Jaunākais izdevums