Pakalpojumi

Siltums jums kļūst par Monum un paplašina pakalpojumu klāstu

LETA, 24.03.2015

Būvfirma "Monum" paziņoja par jaunu nosaukumu, kā arī informēja, ka kļuvusi par Latvijas BMX izlases galveno atbalstītāju ceļā uz 2016.gada Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm

Foto: LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Būvuzņēmums Siltums jums maina nosaukumu uz Monum un turpmāk pievērsīsies ne tikai inženiertīklu izbūvei, bet vairāk sniegs arī celtniecības pakalpojumus, šodien sacīja Monum valdes priekšsēdētājs Māris Ozoliņš.

Plānots, ka šogad vispārceltniecības darbi sasniegs 53% no Monum sniegtajiem pakalpojumiem. Vēl 2012.gadā šie darbi veidoja tikai 6% no kopējā apjoma, norādīja Monum valdes loceklis Gatis Logins. Pērn inženiertīklu darbi veidoja 68%, bet vispārceltniecības darbi - 21% no kopējiem apjomiem. Šogad uzņēmums plāno sasniegt 26 miljonu eiro apgrozījumu, pērn tas bija 22 miljoni eiro.

«Mainoties laikam, mainās arī uzņēmums - tiek apgūti jauni tirgi un paplašināts piedāvāto pakalpojumu klāsts. Līdzšinējais nosaukums Siltums jums ierobežoja, jo, lai gan jau kopš 2012.gada piedāvājam vispārējās celtniecības pakalpojumus, joprojām tikām saistīti tikai ar siltuma un ūdens inženiertīklu izbūvi,» sacīja Māris Ozoliņš.

Logins uzsvēra, ka tagad uzņēmums vairāk pievērsties visa veida objektu celtniecībai - tās būs dzīvojamās mājas, rekonstrukcijas, restaurācijas, sporta, izglītības būves, ražošanas ēkas un daudz kas cits.

«Nav izslēgts, ka pēc pāris gadiem pievērsīsimies arī transportbūvēm, tiltiem un dzelzceļiem,» nākotni prognozēja Logins.

Būvfirma Monum šodien arī paziņoja, ka kļuvusi par Latvijas BMX izlases galveno atbalstītāju ceļā uz 2016.gada Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm.

2013.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 19,3 miljoni eiro un tas guva 1,08 miljonu eiro peļņu.

2013.gadā uzņēmums ierindojās 18.vietā Latvijas būvnieku topā un 384.vietā starp 500 pēc apgrozījuma lielākajiem uzņēmumiem.

Logins informēja, ka 2011.gadā uzņēmuma komanda tika pastiprināta ar kompetentiem projektu vadītājiem un būvdarbu vadītājiem. 2012.gadā uzņēmums pastāvīgā darbā pieņēma ap 150 pastāvīgu darbinieku, investēja tehnikas un mehanizēto iekārtu bāzes izveidošanā.

Monum īpašnieki ir Māris Ozoliņš (54,67%), Modris Ozoliņš (30,67%) un Gatis Logins (14,67%). Uzņēmuma pamatkapitāls ir 213 375 eiro, liecina Firmas.lv informācija.

Komentāri

Pievienot komentāru